Prihajajo Miklavž, Božiček in Dedek mraz (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Mihaela -> Prihajajo Miklavž, Božiček in Dedek mraz (4.11.2004 10:22:11)

Vsako leto sem mučim, kaj kupiti, da bo od tega imel otrok čim več in da to ne po že drugi dan pozabljeno ležalo v kotu.
Letos sem se odločila stvar reševati v Toys'R'Us v Celovcu. Izdali so že akcijski katalog, ki ga lahko najdete na http://www.toysrus.at . Nekatere stvari so res ugodne, druge malo manj. Med boljšimi je zagotovo Peg Perego džip za 200€ (ca 48.500 SIT), ki pri slovenskem uvozniku Mami d.o.o. Trzin stane 89.000 SIT - 5% na gotovino. Ali pa LEGO kocke, ki so pri nas nenormalno drage.
Ker je le po eno igračo neumno hoditi tako daleč, se ponudim, da

VAM PRINESEM KARKOLI IZ OMENJENE TRGOVINE PO CENAH, NAVEDENIH V KATALOGU, IN Z RAČUNOM.

Predvideno naj bi šla v Celovec med 15. in 20. nov. (akcija traja do 20. nov.). Svoje želje in tel. mi lahko pustite na mihi@post.com , pa se slišimo. Prevzem možen na relaciji LJ.-Zasavje, za drugje bi se morali dogovoriti. Upam da razumete, da je moja usluga omejena z volumnom mojega avtomobila.
Za naslednjič se bom pa jaz priporočila za kakšno stvar, če bo šel kdo kaj tja gori.

LP, Mihaela




Jančika_ -> Prihajajo Miklavž, Božiček in Dedek mraz (4.11.2004 10:40:28)

Oj, Mihaela, jaz sicer ničesar ne rabim, ampak :bravo::bravo::bravo: za tako prijazno ponudbo!




pravljica -> Prihajajo Miklavž, Božiček in Dedek mraz (4.11.2004 12:21:18)

mihaela res prijazno od tebe...jaz bi te samo prosla, da pogledaš ceno za quinnyja freestyle 3xl comfort...hvala ti




123 -> Prihajajo Miklavž, Božiček in Dedek mraz (4.11.2004 12:46:57)

Schmid, Celovec:
- Quinny Freestyle 3XL Comfort: 349EUR -5% cash




Stran: [1]