otroška posteljica (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


nežka71 -> otroška posteljica (5.11.2004 9:51:07)

Dobro jutro,

Včeraj se nas je nekaj mamic pogovarjalo ali lahko dojenček(novorojenček) takoj spi v posteljici ali ne. Nekaj nas je bilo za nekaj pa proti(bi se počutil izgubljen glede na to, da je velika posteljica.)
Zanima nas še vaše mnenje.
Hvala za odgovore.
Manca03




Anonimen -> otroška posteljica (5.11.2004 9:54:35)

Ja kje pa naj bi spal? Saj posteljico lahko lepo obložiš z obrobo, pa dodaš baldahinček, pa je kot kakšen majhen mucek v brlogcu.




nežka71 -> otroška posteljica (5.11.2004 10:01:01)

Mame z daljšim stažem prisegamo direkt na posteljico bodoče mamica pa zagovarjajo koške in zibke. Ker menda so jim v materinski šoli rekli da se otrok počuti izgubljrn v tako veliki otr. posteljici. Moje mnenje je pa da pregradiš posteljico z peno na pol in se zmanjša. Pa še prišparaš če moraš kupiti posteljico in košek.




Anonimen -> otroška posteljica (5.11.2004 10:22:52)

Aja, a tako jim svetujejo. Po mojemje tudi brez smisla, saj mu lahko narediš "brlogec", kot sva napisali. Ampak vsak po svojem občutku. Če se jim zdi bolje, da svoje majčkene dojenčke dajo v koške ali zibke, pa naj jih dajo. Tudi občutek, da si nekaj po svoji moči za nebogljena bitjeca naredil, veliko pomeni.




A. -> otroška posteljica (5.11.2004 10:43:42)

po moje je čisto vseeno, kje spi. Naš je sicer prve tri mesece prespal v košku, ki ga je podedoval od mene, kasneje pa smo ga preselili v (tudi mojo bivšo) posteljico. Če bi stvari kupovala na novo, bi najverjetneje kupila samo posteljico.




pravljica -> otroška posteljica (5.11.2004 10:57:14)

če ne bi imela zibke že od prej, je ne bi posebej kupovala...se da iz posteljice tud lušna stvarca oblikovat z mal domišljije




KIRA -> otroška posteljica (5.11.2004 13:19:34)

ma dojenčku je čist vseeno kje spi, glavno da je na varnem in toplem. še najraje pri mamici - ampak tega ga je težko odvadit. ti ga kar lepo dajaj v posteljico, da se ne razvadi...aja, pa na obloge ne pozabi, da ne bi kakšen prepih potegnil itd..
LP




kimi -> otroška posteljica (5.11.2004 16:23:32)

zibelko prehitro preraste jaz sem mati začetnica in sva bila takoj v posteljici




Stran: [1]