kenguru (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


A. -> kenguru (5.11.2004 10:40:29)

Živjo!
mene pa zanima, kateri kengurujček je po vaših izkušnjah najboljši in kje ste ga kupile. Se že vnaprej zahvaljujem za informacije.
Sončen pozdrav s Primorske!




KIRA -> kenguru (5.11.2004 10:46:44)

jaz imam sicer še starega od mojega 18 ltnega brata, pa v bistvu drugega ne rabim. če bi ga pa kupovala, bi pa kupila takega, ki ima 3 ralične položaje, da je mala lahko obrnjena tako kot želi. saj sem si enega že nagledala, ampak je bil drag (Tomy Zanzibar), pa sem se odločila za starega, čeprav je malo obrabljen..




pravljica -> kenguru (5.11.2004 10:54:50)

jaz imam tud tistega, kjer je lahko obrnjen otroček samo proti mojem telesu...pa ni blo fajn...ne vem če smo ga dvakrat rabli




malika -> kenguru (5.11.2004 11:02:09)

Jaz imam Tomy Roma. je malo cenejši od zanzibarja in se lahko nosi v obe smeri :bravo: Uporabljali smo ga zelo dosti in tako je res dal dušo.Kupila sem rabljenega, prodajajo ga pa tudi v BC(poglej na oglase)




puncica -> kenguru (5.11.2004 12:05:22)

maxi cosi vendar je sposojen, a je vredu moti me ker se ne more otroka obrnt od sebe, je pa fajn, ko ima trdo podlago, tako da leži ko gleda proti tebi.
Ga ful uporabljamo in sem srečna da ga imam, ker drugač pa res čisto nič ne bi mogla nardit:bravo:




Tipi -> kenguru (5.11.2004 13:02:37)

Mi imamo Tomy rodeo in smo zelo zadovoljni. Se pa otrok lahko nosi v obe smeri. Smo hoteli kupiti Tomy roma, ko je bil v akciji v BC, a jih je prej zmanjkalo. Edina razlika med njima je v tem, da pri rodeu lahko odpneš spodnji in zgornji del, pri romi pa samo zgornji del.

Ko boš kupovala kengurujček bodi pozorna na to, da se otrok lahko nosi v obe smeri.

Kengurujček pa je stal nekaj manj kot 10.000.

lp:sloncek:




Ajsha -> kenguru (5.11.2004 13:13:49)

Živjo!

Naša bejba se zelo rada nosi v babybjorn Active carrier. Lahko se nosi v obe smeri, do teže 12 kg. Ima oporo za križ, zato je res super. Mi ga veliko uporabljamo, kadar gremo kam na izlet in nimamo vozička s seboj. Stane pa 90 €.

LP!




A. -> kenguru (5.11.2004 13:45:35)

Hvala vsem. Se mi zdi, da so Tomy-ji najbolj popularni, sama se pa bolj navdušujem nad Maxi-cosi. se bomo še malo razgledali in seveda prečekirali cene. Sicer bi to morala biti zadnja stvar, ki me zanima, ampak glede na vse stroške, ki se nam obetajo... Vsekakor neprimerljivi z veseljem.:kava:




kimi -> kenguru (5.11.2004 16:25:15)

jaz imam od chiccota sem ga kupila od ene iz foruma in sem zelo zadovoljna.




bebica -> kenguru (5.11.2004 21:48:39)

imamo tomy rodeo in je super.:bravo: edino pri rokicah ga je malo težje zapeti. ne vem pa, kako so ostali narejeni, tako, da ne bom nič šinfala.
:duda: je v njem pravi direktor.




Anja167 -> kenguru (7.11.2004 22:43:35)

Hauck-ov je porazen! :((:((:((




Stran: [1]