Boli ga uho.. (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


Mešamdrek -> Boli ga uho.. (5.7.2007 11:06:24)

Mojega sina boli uho vsak večer ko gre spat.Vic je v tem,da sva bla pri zdravniku glede tega že dvakrat in vedno je rekel,da sta oba ušesa lepo rožnata,skratka zdrava in da ga uho 100% ne boli.Sem razmišljala da ga mogoče boli kak zob in da 3,5 letni otrok mogoče ne prepozna bolečine kot zob temveč kot bolečino v ušesu.Pa ga tudi zob ne boli.Kaj naj naredim?




orhideja75 -> RE: Boli ga uho.. (5.7.2007 11:09:04)

pri nas je bilo pa ravno obratno. smo skakali okoli zobarja, na koncu še slikanje zob, ko je ugotovil zdravnik, da ima že hudi vnetje notranjega ušesa. in baje to ne pokaže vedno.
sedaj vedno uporabim 1-2 kaplici kaktusa proti ušesnim bolečinam. sam ne me vprašat kako se imenuje. ga imamo doma na vrtu posajenega.




fricka -> RE: Boli ga uho.. (5.7.2007 11:50:24)

Naša je pa par dni zapored jokala, da jo boli glava. Sva bile celo med vikendom pri dežurnem, dale kri,... Na koncu pa smo ugotovili, da si je vse skupaj samo lepo izmislila.




Mešamdrek -> RE: Boli ga uho.. (5.7.2007 12:11:27)

IZVIRNO SPOROČILO: fricka

Naša je pa par dni zapored jokala, da jo boli glava. Sva bile celo med vikendom pri dežurnem, dale kri,... Na koncu pa smo ugotovili, da si je vse skupaj samo lepo izmislila.
[/quote
A je možno da si zmislijo?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Ivi33 -> RE: Boli ga uho.. (5.7.2007 13:02:31)

Kaktus se imenuje netresk.
Če pomaga, pa ne vem...




Mešamdrek -> RE: Boli ga uho.. (5.7.2007 13:51:25)

IZVIRNO SPOROČILO: Ivi33

Kaktus se imenuje netresk.
Če pomaga, pa ne vem...


Ja poznam ga,sem ga včas mela na balkonu.Problem je v tem da sploh ne vem če ga res boli uho.




Ivi33 -> RE: Boli ga uho.. (5.7.2007 14:30:52)

Ko je naša imela vnetje ušesa je bil jok cel čas, sam je blo videt pri zdravniku, da ima vneto in smo dobili antibiotike.
Daj poskusi vseeno stisnit ta kaktus v uho, pa seveda zraven hvali, kako to pomaga - mogoče bo pa potem minilo. Če pa še vedno boli - pa pojdi še enkrat k zravniku.




Stran: [1]