Delo na domu - dodatno delo (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


Anonimen -> Delo na domu - dodatno delo (6.7.2007 22:30:24)

Dopoldan imam 4-5 ur časa, ki ga sedaj zabijam s sedenjem pred računalnikom. Sem z Jesenic, rada bi nekaj počela, zraven pa še kaj zaslužila. Zbiram predloge, ideje, kaj naj ponudim, oz. kako naj se lotim iskanja dodatne zaposlitve. Drugače sem zaposlena za nedoločen čas, valjda nimam statusa, tako da bi delala nekaj, kar bi bilo plačano na roko.
Izobrazbo imam trgovsko, sem pa drugače kreativen in komunikativen človek, imam pa  izkušnje npr. v prodaji,v proizvodnji, čiščenju...




snake -> RE: DODATNO DELO-DELO NA DOMU (7.7.2007 14:39:31)

jaz sem  pred par dnevi odprla temo s.p. ker poleg svoje službe bi odprla še s.p. in tako še kaj delala in služila, tako da pomisli kaj v to smer, da bi odprla kaj svojega...kaj te veseli, kaj bi počela, kaj bi ustvarjala, mogoče bi ti šlo od rok...

če pa se ti gre samo da maš nekaj dodatnega zasluška, nič kaj obvezujočega, pa kaj jaz vem, mogoče čuvanje otrok na domu dopoldan, ali pa čiščenje kakšnih prostorov, oskrba starih na domu, ki potrebujejo pomoč in en topel obrok, lahko si najdeš koga ki ima pese in ker zaradi dela ne utegne jih ven pelat, jih ti za plačilo.......ne vem veliko tega je............




Stran: [1]