Kje narociti jogi za kosek nestandarnih mer? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Rozmarinka -> Kje narociti jogi za kosek nestandarnih mer? (11.7.2007 19:36:44)

Mene pa zanima ce ima katera kaksen koristen napotek kje narociti jogi za ovalni kosek. Rada bi kvaliteten jogi, zal zaradi koska nestandarnih mer. 

Kaj pa posteljnino za koske ? Pozna mogoce katera kaksno podjetje, kjer ti kompletek za kosek izdelajo po tvojih merah ?

Hvala vnaprej za vase nasvete !




manetka -> RE: Kje narociti jogi za kosek nestandarnih mer? (11.7.2007 20:11:04)

Narišeš obliko koša na papir in neseš v pikapolonico, pa ti dajo nekomu naredit po meri, ena kolegica je tako rešila situacijo s svojim košem, nesla pa je v KR.




Anonimen -> RE: Kje narociti jogi za kosek nestandarnih mer? (11.7.2007 20:14:07)

V Kranju v Stražišču delajo jogije  po meri.Jaz sem dala v košek debelo peno in je bilo dobro.




TheAngel -> RE: Kje narociti jogi za kosek nestandarnih mer? (11.7.2007 21:18:47)

Meni so vse to v Zibelka d.o.o. naredili - pena po meri + posteljnina. Dimenzije po želji.
info@zibka.eu
www.zibka.eu





Maxi mama -> RE: Kje narociti jogi za kosek nestandarnih mer? (20.1.2014 14:58:54)

Tukaj imajo pestro izbiro jogi za košek in jogi za zibko. Jz sem tukaj naročla http://www.trgovina-teddy.si/index.php/otroska-oprema/vzmetnica-lezisce pa tudi po meri mislim da se da naročiti, hm...sem že pozabla. No to je to [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]