KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


ZARA -> KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!! (7.11.2004 9:24:12)

Slisala sem za te hlacke: Sandy line neoprenske kop. hlacke...pa me zanima ce katera ve kje se dajo kupit in koliko stanejo???
Pa izkusnje ce jih imate??


Hvala :rozica:




Tipi -> KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!! (7.11.2004 10:01:43)

Ojla.

Poglej na to stran, http://www.plavanje-dojenckov.com
islim, da boš tukaj našla vse potrebne informacije.


lp:sloncek:




malika -> KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!! (7.11.2004 10:04:23)

Ima jih moja svakinja in ji je žal, da jih je kupila in dala toliko denarja zanje.Ko se tamala polula ali pokaka vseeno steče vse ven.ne vem, jaz sem kupila čisto navadne kopalkice in so čisto ok. Ali pa kopalne pleničke.




malika -> KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!! (7.11.2004 10:04:24)

Ima jih moja svakinja in ji je žal, da jih je kupila in dala toliko denarja zanje.Ko se tamala polula ali pokaka vseeno steče vse ven.ne vem, jaz sem kupila čisto navadne kopalkice in so čisto ok. Ali pa kopalne pleničke.




erika -> KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!! (7.11.2004 10:32:51)

Tudi jaz jih imam, pa nisem zadovoljna z njimi




pravljica -> KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!! (7.11.2004 11:20:14)

tudi moja kolegica jih je imela...pa ne vem če so jih 2x uporabili...bolje navadne kopalkice, ti pa itak sama približno veš kdaj je mali kakal, da ne bo glih takrat v vodi...mi nismo imeli nikoli nesreče...pa je bla zmeraj kar v kopalkicah




kimi -> KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!! (7.11.2004 14:29:20)

jaz moram tiste v dm-u kupit sam nisem opazila kašne pleničke notr so le kot kopalne hlačke kam gre pa kakec ali lulanje ?




Anonimen -> KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!! (7.11.2004 14:33:59)

Neoprenske so res brez veze, po mojem samo stane pa nič drugega. Mi smo imeli kopalkice, ki imajo v notranjosti folijo, znotraj pa frotirček, pa so bile čisto v redu. Saj isto teče ven, če se polula, če se pa pokaka, pa drekec ostane znotraj, ravno tako kot pri navadnih kopalkah. Ampak ravno toliko, da te bademajstri prav čudno ne gledajo... ali pa po možnosti še iz vode pošljejo. So pa od Mothercare in ti jih lahko pošljem, ker smo jih že zdavnaj prerasli.




ZARA -> KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!! (7.11.2004 14:38:13)

ja precej so drage,baje kar 5000 sit :hudicek:,matr so cist nori...
... pol je bols da kr plenicke kupim, pa bo...




india -> KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!! (8.11.2004 11:02:13)

Mi smo kupili en paketek v DM, pa so pardon na izrazu...čist navaden klump. Bolje je samo kopalkice, saj po mojih izkušnjah še ni noben kakal v bazenu,potem pa daš pač pleničko gor.
Preveč denarja zmečeš vstran!
LP, Miška:bravo::love:




Anonimen -> KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!! (8.11.2004 12:01:40)

O ja, jaz pa enega poznam, ki je kakal v bazenu... ampak v navadne kopalke.




Seven* -> KOPALNE HLACKE-pomoc prosim!!! (8.11.2004 12:31:48)

Jaz se nebi zanasala na to, da ne bo kakal, ker ce se pokaka placas mastne dnarje, da spucajo... Meni so pa te od DM-a ful ok. In tud mali je bil zadovoljen.




Stran: [1]