Vprašanje (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


Anonimen -> Vprašanje (25.7.2007 9:40:56)

Lahko bivši partner oz. njegovi starši zaprosijo za stike vnuka?S tem,da jaz nimam nil proti,da je z njimi,ampak kadar je pri očetu, sta njegova starša skoooz zraven.




maruškaŠ -> RE: Vprašanje (25.7.2007 9:47:52)

bivši ne samo, da lahko zaprosti za stike, ampak mu pripadajo im pravico do stikov z otrokom. Kdo je zraven, ko je otrok pri očetui zdaj ni več tvoja stvar (sploh če se gre za ožje sorodstvo), razen v primeru, da bi katera izmed teh oseb imela negativen, škodljiv vpliv na otroka - kar bi bilo seveda treba dokazati.

Stari starši pa mislim, da lahko zahtevajo stike z otrokom, v primeru, če njihov oče umre.




Anonimen -> RE: Vprašanje (25.7.2007 10:08:50)

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

bivši ne samo, da lahko zaprosti za stike, ampak mu pripadajo im pravico do stikov z otrokom. Kdo je zraven, ko je otrok pri očetui zdaj ni več tvoja stvar (sploh če se gre za ožje sorodstvo), razen v primeru, da bi katera izmed teh oseb imela negativen, škodljiv vpliv na otroka - kar bi bilo seveda treba dokazati.

Stari starši pa mislim, da lahko zahtevajo stike z otrokom, v primeru, če njihov oče umre.


Oče ima stike z otrokom, to ni problem. Problem je, ker so stari starši VEDNO zraven, takrat ko ima ON stike z njim. Itak to njemu paše, ker ima posledično manj dela z njim.




Taula -> RE: Vprašanje (25.7.2007 10:13:41)

Ja na silo jih ne moreš odvleči stran. Ali škodujejo otroku?
Njegova odločitev je če jih hoče zraven, čeprav vem da bi ti raje videla da se ukvarja sam z otrokom. Ampka bodi vesela..mnogi očetje niti nočejo imeti stika z otrokom.




ammra -> RE: Vprašanje (25.7.2007 10:16:08)

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ampka bodi vesela..mnogi očetje niti nočejo imeti stika z otrokom.


Se podpišem pod to.




marinah -> RE: Vprašanje (25.7.2007 20:41:06)

prosim pomagajte!
sem v 20 tednu nosečnosti in odkar sem v službi povedala za mojo nosečnost se me hočejo znebiti na tak način, da me iz dneva v dan silijo na bolniški dopust.To postaja že nevzdržno.Ali obstaja kje kakšna služba za povet?




CeluLitka -> RE: Vprašanje (25.7.2007 21:23:06)

IZVIRNO SPOROČILO: marinah

prosim pomagajte!
sem v 20 tednu nosečnosti in odkar sem v službi povedala za mojo nosečnost se me hočejo znebiti na tak način, da me iz dneva v dan silijo na bolniški dopust.To postaja že nevzdržno.Ali obstaja kje kakšna služba za povet?


Marinah, verjetno boš morala odpreti svojo temo.

Kakšno pogodbo o zaposlitvi pa imaš? Zakaj te pa silijo na bolniško?




Stran: [1]