Kako natisnem poste? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> O portalu >> FAQ - Pogosto zastavljena vprašanja



Sporočilo


maychika -> Kako natisnem poste? (25.7.2007 22:09:19)

Pozdravljeni!

Zanima me ali je možno in kako....natisniti samo svoje objave v eni temi. Sama namreč čvekam na forumu "čvekamo o naših otrocih" in sem začela razmišljat, da morda ne bi bilo slabo natisniti svojih postov, ker je to v bistvu kot kak dnevnik o tem kako moj otrok odrašča in se razvija in kake lumparije odkriva... Ampak nimam pa pojma ali je možno natisniti samo svoje poste, sploh, ker je čveka že čez 200 strani...

Ali mi lahko kdo prosim pomaga s kakim hudim nasvetom...? Hvala...

Lepo bodite...




Miss Piggy -> RE: Kako natisnem poste? (25.7.2007 22:39:26)

Ostale tačas blokiraš?! 




maychika -> RE: Kako natisnem poste? (25.7.2007 22:42:09)

mhm...in kako to naredim? ker res nimam pojma...men je treba napisat kot kak priročnik za telebane...a veš...hi hi

hvala




Miss Piggy -> RE: Kako natisnem poste? (25.7.2007 22:44:11)

Pod vsakim uporabnikom imaš  v vrstici kjer maš zs, album,,,tudi gumb blokiraj. Prtisneš ga in od tega uporabnika postov ne vidiš.

Al pa če si v Word kopiraš samo svoje poste in pol sprintaš.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




eya -> RE: Kako natisnem poste? (25.7.2007 22:45:38)

Ja, samo če tako narediš, ti potem napiše eno celo kolobocijo, kako je uporabnik blokiran...tega pa verjetno noče imet v "dnevniku".

Sicer pa tudi mene zanima odgovor na to vprašanje.




Miss Piggy -> RE: Kako natisnem poste? (25.7.2007 22:51:21)

Ja, vem, eya, maš čist prav. Sam to mi je edino padlo na pamet.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Wahoo RR -> RE: Kako natisnem poste? (25.7.2007 22:56:32)

Edina varjanta za samo svoje poste je :

-klikneš na temi zgoraj desno na natisni
-odpre se ti posebno okence ( brez smajlijev )
-brišeš vse poste, svoje pustiš

Druge varjante mislim da ni...




maychika -> RE: Kako natisnem poste? (25.7.2007 23:14:00)

uf...hvala




Stran: [1]