Porod dvojčkov (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dvojčki, trojčki, četverčki



Sporočilo


Tadeja 1976 -> Porod dvojčkov (27.7.2007 16:23:40)

Danes sem izvedela, da sta moja dva sončka v medenični vstavi. Zanima me ,če je katera od vas, ki je že rodila imela isto in kakšen je bil porod - naraven, ali carski rez. Lepo prosim, če mi lahko katera opiše svojo izkušnjo.




emaa -> RE: POROD DVOJČKOV (27.7.2007 16:26:01)

medenična vstava je indikacija za CR. Pri meni je bil dvojček A od 26. tedna v medenični vstavi, B poa kakor se je spomnil. Imela sem CR (sicer sem planiranega malo prehitela, ampak ni bilo druge opcije). 




nektarina -> RE: POROD DVOJČKOV (28.7.2007 19:11:18)

Moja dva sta ležala eden medenično in eden glavično. Imela sem CR. Ginekolog pa mi je to omenil  že kakšen mesec prej. Planilrali  smo  datum za CR , ampak sta nas moja dva prehitela in sem  rodila  v 36 tednu  in 4 dni. Vse je potekalo  BP.




Jesica -> RE: POROD DVOJČKOV (17.8.2007 16:44:21)

Imela sem CR, zaradi medenične vstave. Enostavno ne gre drugače. Porod se je začel spontano, odtekla voda in so hitro naredili CR.




mpotocn -> RE: POROD DVOJČKOV (18.8.2007 12:21:19)

Prva je bila v glavični in druga v prečni legi.
Odtekla mi je voda in pri prvi ni blo problema s porodom, druga pa nikakor niso mogli obrnit in je ostala v medenični legi, ni se spuščala, pa popadki so popustili, zato so se po dobri uri odločili za CR.

Vse dobro
Mojca




Stran: [1]