Dobila VOZIČEK!!!! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


ZARJA -> Dobila VOZIČEK!!!! (11.11.2004 16:20:50)

Tako sem srečna, da komaj diham. Preko interneta oziroma E-baya sem naročila voziček Quinny 3XL comfort + Dreamy brick canvas... in so mi ga danes dostavili na dom. :bravo:
:9nebesa Res sem v devtih nebesih. Tako sem srecna. Blazno mi je všeč. Kar ne morem ga nehat gledat. Imam ga sredi dnevne sobe in ga občudujem.
Morala sem nekomu povedat... ;)

Kako je lep ta dan! :bravo:

Pozdravcek vsem na forumu!




tina.nika -> Dobila VOZIČEK!!!! (11.11.2004 16:38:38)

Super:bravo::bravo: Pomisl kako bo šele lep ko bo :duda::love: noter.
lp, Tina:sloncek:




kimi -> Dobila VOZIČEK!!!! (11.11.2004 16:54:50)

:bravo::bravo:končno kaj:)-




Anonimen -> Dobila VOZIČEK!!!! (11.11.2004 17:59:59)

Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!




ZARJA -> Dobila VOZIČEK!!!! (11.11.2004 20:29:19)

Hvala, hvala, ker se veselite z mano!!! :sloncek:
Saj veste, kaj nosečnici pomeni izpolnitev sanj... Sem sanjala o njem in fantazirala... in samo o tem se pogovarjala že... uf, od junija... Res mi ni šel z glave. Še dobro, da so me doma razumeli - da sem pač v takem stanju, ko mi ne smejo preveč ugovarjat... No, res sem srečna. Kolk šele moja bebica... ki ziher čuti, da je mami srečna!
Še 4 tedne, pa pride ven!:bravo:




ZARJA -> Dobila VOZIČEK!!!! (11.11.2004 20:30:59)

Hvala, hvala, ker se veselite z mano!!! :sloncek:
Saj veste, kaj nosečnici pomeni izpolnitev sanj... Sem sanjala o njem in fantazirala... in samo o tem se pogovarjala že... uf, od junija... Res mi ni šel z glave. Še dobro, da so me doma razumeli - da sem pač v takem stanju, ko mi ne smejo preveč ugovarjat... No, res sem srečna. Kolk šele moja bebica... ki ziher čuti, da je mami srečna!
Še 4 tedne, pa pride ven!:bravo:




mozart -> Dobila VOZIČEK!!!! (15.11.2004 9:39:13)

Ali lahko napišeš koliko si plačala in kako dolgo si čakala. Tudi jaz sem zaljubljena v ta moddel in to barvo.


hvala in lepo pozdravljena




Stran: [1]