katero mleko? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


lutka -> katero mleko? (11.11.2004 17:47:08)

Počasi bi rada začela dajat mojima fantoma mleko.Zanima me,s katerim mlekom ste začele in v kakšnem razmerju z vodo ste ga mešale? Ali ste dodajale,grisolino,frutolino itd? Me je sram priznati:ups:ampak sem že vse pozabla!!!!!!!!
lp:sloncek::sloncek::sloncek:




kimi -> katero mleko? (11.11.2004 17:52:30)

meni so rekli naboljše je kravje domače mleko in naj ga sploh nebi mešala z vodo ker zgubi pomembne snovi, spet drugi pa pravijo naj ga mešam dan je pretežak za:duda: in sem sedaj v dilemi. za mleko vem samo za mešati pa ne




Anonimen -> katero mleko? (11.11.2004 20:23:37)

Če sta stara šele 4 mesece, kot pipe v tvojem opisu, potem je najbolje, da jima daješ prilagojeno mleko, če se vam finančno izide, seveda.




ZARA -> katero mleko? (11.11.2004 20:29:56)

oj suzi+...
jst zari ze od vsega zacetka dajem Aptamil...na zacetku je bil A Pre,pol A 1,zdej pa A 2...teh adaptiranih variant je malo morje,tako,da je tezko rect kaj jima bo odgovarjalo...
Jst sem Zari sicer ene parkrat zamesala zitno lasico iz banane,pa ni hotla papcat,je takoj vedla da je nekej notr,tko,da pri nas to ne pali...
Razmerje vode,pa zlick je napisano na skatli...mas navodila...

paapaa




kimi -> katero mleko? (12.11.2004 0:30:09)

kva sm jaz mem udarla...sm mislila da hočeš dati alpsko ali pa navadno:zmeden:smotka jaz:zmeden: ja midva imava tudi aptamil in sicer piše na vsake 30ml vode eno ravno žličko adaptiranega mleka. Verjetno je pa pri vsakem mleku drugače




kimi -> katero mleko? (12.11.2004 0:31:24)

za te grisoline in frutolin pa imaš od 4 meseca dalje pa kupiš in vse piše kako in akj jaz sem ilea od 4 meseca riževo žitno kašico od milupe in je zadaj vse pisala kako in koliko narediti




dory -> katero mleko? (12.11.2004 7:49:20)

Jaz sem pri petih mesecih postopoma zacela uvajat kravje mleko...nisem mesala z vodo,pac pa sem na zacetku kupila 1.6...po parih tednih pa sem poskusla se polno 3.2...alpsko uporabljam le obcasno, najraje imam domacega :)




Stran: [1]