|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   z vami
31.7.2007 21:41:17   
mila1
končno sem zopet z vami,dolgo časa sem bila odsotna. Crknil mi je računalnik nato pa se težave z intrrnetom.Sedaj pa vam povem da sem tudi jaz v pričakovanju z vami mamica bom postala,to se bo zgodilo 27.11.2007 zelo se veselim.čist drugače se je zdaj pogovarjat o materinstvo kot pa prej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: z vami
31.7.2007 22:14:53   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za user posted image , pa uživaj.

(odgovor članu mila1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: z vami
31.7.2007 22:48:31   
Mlada mamica
čestitke_čim lepšo nosečnost!user posted image

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu mila1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: z vami
1.8.2007 11:56:12   
andreja2000
user posted image user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


lepo user posted image  in dobrodošla set z nami!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: z vami
1.8.2007 14:31:38   
tonja
ČESTITKE ZA RAČUNALNIK IN INTERNET user posted image  PREDVSEM PA ZA user posted image !!!!!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?