RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novorojenčka (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


lady7 -> RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novorojenčka (5.11.2007 9:20:05)

Imamo tudi globoko košaro in je ne bi zamenjala za nič na svetu. Tu naš otrok že skoraj 3 mesece tudi ure prespi na svežem zraku, pa tudi v stanovanje jo z lahkoto preneseš.
Sploh pozimi otrok v športnem delu vozička ni toliko zaščiten pred vetrom in mrazom kot v globoki košari.
Globoka košara jane je res globoka in tudi velika, tako je otrok zelo dobro zaščiten pred pihanjem in uporabljaš  jo lahko dolgo časa.
Športni del pa bom uporabljala od cca. 6 meseca dalje, oziroma ko bo prerastel košaro.




petra10 -> RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novorojenčka (19.11.2007 20:24:34)

kje na reki sta kupila voziček, v kateri trgovini?




Roberta69 -> RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novorojenčka (28.11.2007 17:05:47)

IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

MC lupinica se pa ne da namontirat gor - mi to rešujemo tako, da jo v bistvu postavim na športni del, pa se zahakla. More biti pa obvezno gor tudi lok spredaj, potem lepo "sede" noter. Je paravno tako precej fiksna - ravno dol ti ne more past.

Jaz sicer še izbiram, ker mi noben voziček ni ne vem kaj. Pri Jane Pro Slalom me skrbi lupinica. Če se je na testih slabo odrezala, potem res ne pride v poštev. Kakor razumem ajdaN, ti nekako improviziraš in daš lupinico od Maxi Cosi gor?




ajdaN -> RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novorojenčka (28.11.2007 18:21:19)

IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69
Jaz sicer še izbiram, ker mi noben voziček ni ne vem kaj. Pri Jane Pro Slalom me skrbi lupinica. Če se je na testih slabo odrezala, potem res ne pride v poštev. Kakor razumem ajdaN, ti nekako improviziraš in daš lupinico od Maxi Cosi gor?


Slabo se je odrezal Matrix, za Rebel ni nikjer podatkov - po mojem je ravno tako OK, verjetno sicer ne tako kot MC ali pa Römer.

MC dam pa gor tako, da popolnoma poležem športni del, pa gor je tudi tisto držalo za roke in lupinica se lepo "vsede" gor, spredaj je pa fiksirana s tistim obročem.

Ne vem pa kako je to izvedljivo pri novem modelu - mi imamo še ta starega.




povhi -> RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novorojenčka (4.12.2007 10:28:40)

No, tule sem našel en test, kjer je tudi lupinica rebel.

http://www.rsa.ie/publication/publication/upload/p48-50_child_car_seats.pdf


Test je sicer star dve leti, ocene pa niso tako porazne kot pri matrixu. Uvršča se nekam v ''zlato'' sredino.




Roberta69 -> RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novorojenčka (4.12.2007 15:10:11)

IZVIRNO SPOROČILO: povhi

No, tule sem našel en test, kjer je tudi lupinica rebel.

http://www.rsa.ie/publication/publication/upload/p48-50_child_car_seats.pdf


Test je sicer star dve leti, ocene pa niso tako porazne kot pri matrixu. Uvršča se nekam v ''zlato'' sredino.



Kul tale link!




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]