Pomoc prosim!!!! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


ZARA -> Pomoc prosim!!!! (17.11.2004 19:09:19)

Ojla punce...
Odkar Zara (6.5 mes) je gosto hrano,vedno bolj zavraca adaptirano mleko,je samo se 2-3x na dan po 130 ml... pa se to je uspeh!!!
Kaj naj naredim???
A se vam ne zdi se mal prezgodaj,da bi opustila flasko!!??
Kaj naj naredim,svetujte prosim...

papa:rozica:




ZARA -> Pomoc prosim!!!! (17.11.2004 22:51:55)

rainbow,jst sem poskusla ze vse zivo,tud na zlicko pa ji ne gre prevec...Ona bi samo sadne kasice,meska,kaksne skutke ji tud grejo,pa tko...mleko pa zavraca na full...ni mi normalno, da za vecerjo poje samo 45 ml...:zmeden:
Jst sem vcasih ze cist obupana zarad teh njenih muh...
Ampak se tolazim s tem da je zdrava,zelo vesela in zadovoljna...
Hvala za odgovor...papa:rozica:




mehurčica -> Pomoc prosim!!!! (18.11.2004 9:12:29)

Kaj pa če bi ji v mleko dala sadni sok? Mogoče pa bo malo več spila.




Donja -> Pomoc prosim!!!! (18.11.2004 9:43:26)

Tvoj post mi je zbudil spomine. Moj sonček je pri prehudu iz Aptamil 1 na dva začel zavračat mleko in flaško. Poskušala sem vse te otroške hrane (rižolino, čokolino...)in čisto nič ni hotel jesti. Tako da je pri 6 mes imel najraje juho s testeninami. Problem je take otroke pravilno nahranit. Zelo hitro je jedel pašteto in kurje klobase in hrenovke. Pa riž in krompir. In to še ima danes najraje in je popolnoma zdrav. Sem pa mu ogromno jogurtov dajala, ker mleka ni hotel.




ZARA -> Pomoc prosim!!!! (18.11.2004 15:59:37)

mehurcica... a Frutek,mislis???

donja...zdej uvajam jogurte,navadne in sadne...
Ja Zara ima tud telecjo juho z korenckom in meskom zelo rada...:)-

Hvala vsem...




mehurčica -> Pomoc prosim!!!! (18.11.2004 22:29:04)

Ja, lahko tudi Frutek. No, jaz dajem Davidu sveže stisnjen sok, ker nočem, da pije sokove, ki vsebujejo sladkor. Ampak mleko bi pa res lahko kar s Frutkom zmešala. Probaj pa boš vidla. Pa zmešaj s takim sokcom, ki ga ima rada-banana, marelica...(?).

To mi je namreč Malika rekla v ponedeljek, ko sva se videle-da Vito noče več mleka in ga je tako pretentala, da ga zmeša s sokom.:)




ZARA -> Pomoc prosim!!!! (19.11.2004 12:51:57)

zgleda,da je samo nekej strajkala,zdej spet kr pije,no...ce ne bo bom pa tud to probala,thanks!!




dory -> Pomoc prosim!!!! (19.11.2004 12:54:03)

Oi,

meni je to naredil pri 3,5 mesecih..pa sem zacela z gostimi obroki na zlico...se je kr obneslo...zdej pa ce ima flaso se za lahko noc in ponoci...le takrat jo je vesel,drugace kar cvili,ko jo zagleda :))





kimi -> Pomoc prosim!!!! (19.11.2004 14:53:04)

oh zara tak imam tudi jaz problem pa mu dam enkrat čokolino drugič kaj s keksi zmešano važno da je na žlico




Stran: [1]