dr.Ocvirk - akupunktura (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


sonce78 -> dr.Ocvirk - akupunktura (28.8.2007 11:42:09)

Pozdravljene!

Ali ima katera tel.številko od ambulante dr.Ocvirkove v Celju? Zelo rada bi šla na akupunkturo pred porodom, pa ne najdem tel.številke za naročanje, našla sem samo tel.št. od Term Dobrna, pa ima baje ambulanto tudi v Celju.

A ima katera izkušnje z akupunkturo? Je pomagala pri porodu?

10000 X hvala!




bela vrtnica -> RE: dr.Ocvirk - akupunktura (28.8.2007 11:48:56)

Tukaj imaš njeno št. 041/870-648. Jaz sem bila pri njej zaradi slabosti (bruhanje) v prvih tednih in mi je zelo pomagala. Baje pa tudi pomaga za lažji porod, kar nekaj kolegic je bilo na akup. in jim je pomagalo.

Upam, da boš zadovoljna.

Lp




sonce78 -> RE: dr.Ocvirk - akupunktura (28.8.2007 12:01:23)

Hvala ti, zlata si! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozica.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozica.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozica.gif[/image]






Jančika_ -> RE: dr.Ocvirk - akupunktura (28.8.2007 13:57:06)

Kolikor vem, ne dela več v Celju, ampak na Dobrni. Ampak je prišla mojo svakinjo celo kar v porodnišnico "obdelat" za lažji porod. Nisem pa vedela, da pomaga tudi pri slabosti. Si velja zapomnit, če bo še kdaj takšna situacija. 




Anonimen -> RE: dr.Ocvirk - akupunktura (11.12.2008 16:41:18)

tudi mene zanima kontaktna številka dr.ocvirk.. ta očitno ne obstaja več ;-(

kolikokrat pa moraš na akupunkturo in koliko vse skupaj finančno znese?




Dali* -> RE: dr.Ocvirk - akupunktura (11.12.2008 22:24:44)

041-870-648 telefonska za naročanje, v celju dela ob pon. in četrtkih...




Anonimen -> RE: dr.Ocvirk - akupunktura (12.12.2008 7:59:14)

Gospa je trenutno v Italiji, zato jo včeraj nisem dobila na telefon.. drugače pa je telefonska ista, ja.

Mogoče samo za info, če bo katera iskala:
od 5.1. bo izvajala akupunkturo v celju (prej ne, zaradi odsotnosti)
En teden prej, torej 29.12. pa bo delala na Dobrni v zdravilišču.

Na samo akupunkturo je priporočljivo iti 5x. Na Dobrni prva akupunktura stane 20 eur, ostale štiri pa 15 eur. V Celju pa stanejo vse po 15 eurov.

to je to ;-)








Bodoča mamika -> RE: dr.Ocvirk - akupunktura (16.7.2009 11:12:03)

Mene pa zanima kje u Celju opravljaš akupunkturo? Mogoče u bolnici,ali je kakšna posebej ambulanta namenjena temu? Mogoče ima dr Ocvirkova svojo ambulanto u Celju? Vem samo to da sigurno grem na akupunkturo,saj sm slišala za dve mamiki da jima je to res pomagal in olajšalo hitr porod......

Hvala že vnaprej za odgovor......




3T -> RE: dr.Ocvirk - akupunktura (24.7.2009 8:06:55)

Jaz sem bila v prvi nosečnosti pri njej in sem se resnično takoj odprla, ne vem ali lahko trdim da je za to zaslužna izključno akupunktura, vendar jaz sem imela v 35T MV dolg še skoraj 4cm, na porodu pa sem se odprla takoj. Tudi v drugo bom šla....

kontakt  03/ 78 08 144

Cena 5 terapij je 76€.

Me veseli če sem kateri pomagala.

lp




Jančika_ -> RE: dr.Ocvirk - akupunktura (24.7.2009 9:40:15)

IZVIRNO SPOROČILO: Bodoča mamika

Mene pa zanima kje u Celju opravljaš akupunkturo?

V modri hiši nasproti bivšega Topra - če greš od pošte pod podvozom in v t-križišču zaviješ desno, edina hiša na vogalu. Tako mi je rekla svakinja.




Stran: [1]