|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje izposoditi poročno obleko?
4.9.2007 21:31:04   
TinTinT
Pozdravljene,

zanima me, v kateri izposojevalnici ste si izposodile obleke, kje ste bile zadovoljne in kje so tudi cenovno ugodni (Lj ali Dolenjska)?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
4.9.2007 21:32:23   
Anonimen
V mengšu, mod art. sem bla 3 leta nazaj super zadovoljna!

(odgovor članu TinTinT)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
4.9.2007 21:50:20   
SILVA
Poročni salon Lady.

(odgovor članu TinTinT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
4.9.2007 22:18:14   
N _ B
Mod Art - Zaloška v Ljubljani

(odgovor članu TinTinT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
4.9.2007 22:18:46   
Maxica
Grazia, Petkovškovo nabrežje, ful priporočam.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
4.9.2007 23:28:02   
andrej77
Če kaj poznaš kraje.. v kraju Vavta vas pri Dolenjskih Toplicah (med Dol. Toplicami in Novim mestom) je izposojevalnica poročnih oblek, imenuje se Quick al nekej podobnega... je gospa zelo prijazna, kar se z njo dogovoriš 100% drži, izbira je gromozanska, pa še cenovno je zelo ugodno... preverjeno

ima pa kr gužvo, ker "pokriva" celo Dolenjsko, tako da se je priporočljivo mal prej odpravit tja

(odgovor članu TinTinT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
5.9.2007 7:17:25   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Grazia, Petkovškovo nabrežje, ful priporočam.user posted image


Enakouser posted image user posted image user posted image  Sem bila zelo zadovoljna, pa še zelo prijazni so. Zelo priporočam.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
5.9.2007 7:25:18   
lemavrica
Mod art V Domžalah, dobra izbira in ugodne cene. Sem bila ful zadovoljna.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
5.9.2007 7:28:59   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

Če kaj poznaš kraje.. v kraju Vavta vas pri Dolenjskih Toplicah (med Dol. Toplicami in Novim mestom) je izposojevalnica poročnih oblek, imenuje se Quick al nekej podobnega... je gospa zelo prijazna, kar se z njo dogovoriš 100% drži, izbira je gromozanska, pa še cenovno je zelo ugodno... preverjeno

ima pa kr gužvo, ker "pokriva" celo Dolenjsko, tako da se je priporočljivo mal prej odpravit tja

OK, pol se je situacija očitno ZELO spremenila! Pred 4 leti sem bila tam - gospa zelo neprijazna, mi je kar neke svoje ideje vsiljevala, zelo zoprna ko sem hotela 1 obleko probat. Poleg tega je bila izbira grozna - same čipke in moda izpred najmanj 10 let. V glavnem po 15 min sem kar poletela ven.

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
5.9.2007 7:50:27   
nanaa
Ve, ki ste si jo sposodile v Graziji, povejte mi kako je z modrčki? Jaz jo imam tudi tam rezervirano za oktobra me pa jezi, ker nimajo modrcov. In zdej naj enga kupim, ki mi ne bo pasal na obleko user posted image .
Drugače so pa res ful prijazne tam.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
5.9.2007 9:38:47   
Tanik
v krinolini (LJ), sem bila zelo zadovoljna in zelo so prijazni, moje izkušnje.  in super sem se počutila v obleki.
user posted image user posted image


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu TinTinT)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
5.9.2007 14:37:44   
Pikaču
Hvala enako, tudi jaz sem bila razočarana nad Quickom, enako kot je napisala Udb, gospa zelo neprijazna, čipke vsepovsod, pol mi pa še reče, da jaz sploh ne vem kaj bi rada (kakšno obleko), da naj najprej premislim, pol pa pridem. Sem rekla hvala za nič in odšla.
Mislim pa da zdej te izposojevalnice ni več al so se pa kam preselili.
To je bilo pred 5 leti.

LP

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
5.9.2007 15:02:56   
lindy
Jest sem si jo sposodila v naj-nevesta v Kamniku, res so super prijazni in obleko so predelali po meni, čeprav je blo to kar težko izvedljivo, ampak so se fuul potrudil!user posted image

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
5.9.2007 15:47:11   
Pikaču
Aja, pozabila sem dodati, da sem si jo pred 5 leti izposodila v izposojevalnici Pronuptia v Novem mestu. Full dobre poročne obleke, preselili so se v Hedero, čeprav mislim, da so tudi že tam zaprli vrata.


(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
5.9.2007 15:59:29   
TODI
Jaz pa sem si jo pred 5 timi leti izposodila v Princu na Karlovški v Lj. Full prijazni, ti znajo svetovat, si vzamejo full časa zate tudi 3x če je potrebno, veliko izbire.... v glavnem full vredu.




_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
5.9.2007 19:54:33   
ammra
Sposodila sem si obljeko v Graziji. Zelo zadovoljna z osebjem in predvsem z obleko.
Moram pa dodati, da je bila v Krinolini obleka po 3. nošenju!!! bistveno dražja kot v Graziji nova (še z etiketo!), ki sem jo nosila prva.

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
5.9.2007 21:35:21   
Elysabeth
Grazia, Petkovškovo nabrežje, ful priporočam
Grazia, Petkovškovo nabrežje, ful priporočam

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
5.9.2007 22:02:59   
Balonchy
Jaz sem obleko dala delat po naročilu...  sicer si jo je pa moj user posted image  izposodil v Vrhniki (Modni salon Mirjam) in sem videla neskoooooooončno število zelo lepih ženskih oblek!

Cene pa enkratne.
Gospa Mirjam pa tolk prijazna in ustrežljiva, da je kaj!
Še nakit ti naredi po naročilu. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TinTinT)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
5.9.2007 22:07:59   
2.2.
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

Če kaj poznaš kraje.. v kraju Vavta vas pri Dolenjskih Toplicah (med Dol. Toplicami in Novim mestom) je izposojevalnica poročnih oblek, imenuje se Quick al nekej podobnega... je gospa zelo prijazna, kar se z njo dogovoriš 100% drži, izbira je gromozanska, pa še cenovno je zelo ugodno... preverjeno

ima pa kr gužvo, ker "pokriva" celo Dolenjsko, tako da se je priporočljivo mal prej odpravit tja


jaz sem šla lani pogledat prišej en mlad gospod mu rekla kaj bi rada mi vse obleke skoraj pokzal; pa sem mu rekla če ve kakšna je moda, tisto kar ima je bilo pred 20 leti moderno ne pa danes. potem sem pa po LJ gledala in sem se v eno obleko zagledala in sicer v krinolini in sem bila zelo zadovolna

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
26.9.2007 14:29:34   
felicia
grazia vsekakoruser posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
26.9.2007 14:41:12   
PIKICA07
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

sicer si jo je pa moj user posted image  izposodil v Vrhniki (Modni salon Mirjam) in sem videla neskoooooooončno število zelo lepih ženskih oblek!

Cene pa enkratne.
Gospa Mirjam pa tolk prijazna in ustrežljiva, da je kaj!
Še nakit ti naredi po naročilu. user posted image user posted image user posted image


Se strinjam!Jaz sem se poročila pred enim mesecem in sem si obleko sposodila pri gospe Mirjam na Vrhniki. Gospa fuuuuuuuul prijazna (in potrpežljiva, ko sem jaz probavala vsako obleko po parkrat). Cena izposoje je 250 E, pa še 5 % popust da na gotovino. Obleko mi je tudi super razširila (saj sem bila v 6. mesecu).
V glavnem, res sem ful zadovoljna.

V Ljubljani sem bila pa v izposojevalnici Grazia in Poročni kotiček, izbira je sicer nekoliko večja ampak so cene od 320 E naprej.


(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
26.9.2007 17:24:58   
smolicpet
Jaz sem si izposodila obleko v Graziji in sem bila zelo zadovoljna. user posted image

(odgovor članu PIKICA07)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
26.9.2007 17:34:09   
arielca
Krinolina, Ljubljana user posted image . Zelo zadovoljna!
Tole je pa moja poročna obleka user posted image  user posted image  user posted image  http://www.krinolina-sp.si/vsebina.php?G=-1757&SIMG=12&SGRP=1 .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu smolicpet)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
27.9.2007 7:41:48   
Ella2008
Meni je pa v Krinolini sanjska tale obleka:
http://www.krinolina-sp.si/vsebina.php?G=-441.9&SIMG=53&SGRP=1
v poročnem kotičku pa tale:
http://www.porocnikoticek.si/obleke/c51 (obleka Ebene)

No, ampak cene me še bolj zanimajo?! user posted image  

Sugurno so drage user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
27.9.2007 8:09:36   
nanaa
Izposoja poročne oblke pride približno od 300 - 500 eur. Tam nekje se sučejo cene.

(odgovor članu Ella2008)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?