kapljice proti krčem - kako pogosto (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lady7 -> kapljice proti krčem - kako pogosto (6.9.2007 21:37:30)

Naš enomesčnik ima kar veliko krčekov. Delno so mu jih oblažile Lefaxin kapljice. Strah me je, da bi jih dobil preveč na dan, oziroma da bi imele slabe stranske učinke.
Doziram jih kot je predpisano, vendar dojimo se na 2-3 ure in vedno kapljice... tega se mi zdi je kar dosti.

Prosim za izkušnje koliko ste ve največkrat dnevno dozirale kapljice Lefaxin ali Sab simplex?

Pa Sab simplex naj bi dala 10 minut pred dojenjem (teh mu še ne dajem, imam jih doma, če bodo kasneje prišle prav). To je pogosto težko, saj ko je lakota je jok do onemoglosti.

Hvala za vašo pomoč.




zelva -> RE: kapljice proti krčem - kako pogosto (7.9.2007 22:02:32)

Jaz sem mu dajala sab simplex 3x dnevno, pa kr med dojenjem saj ko dojiš ne moreš vedet kdaj bo spet papcal oz. kdaj bo 10 min pred dojenjem!
Moram ti rečt da je čisto druga bebica zdaj ko ni več krčkov! Upam da vam čim prej minejo!




Pinkyca -> RE: kapljice proti krčem - kako pogosto (8.9.2007 10:01:28)

Poglej debato pod rubriko Dojenčki/Kolikokrat Sabsimplex!




lunca2 -> RE: kapljice proti krčem - kako pogosto (8.9.2007 22:49:23)

Nama so rekli zdravniki, da naj dajeva sab simplex 3x dnevno in sicer po 20 kapljic. Nekje pol ure pred obrokom.




*lenc@* -> RE: kapljice proti krčem - kako pogosto (10.9.2007 11:39:32)

V navodilih piše 15 kapljic v tekočino. najbolje pravijo, da v mleko ker so mastne in se dobr raztopijo potem pa na žličko.




lilka -> RE: kapljice proti krčem - kako pogosto (11.9.2007 10:51:02)

Jaz sem dajala Antiflat pred vsakim obrokom, mi je tudi blo včasih čudno in sem razmišljala če je preveč, sam drugače ni šlo.....




NRMM -> RE: kapljice proti krčem - kako pogosto (11.9.2007 12:10:06)

Jaz ji dajem sab simplex kar v flaško z mlekom, in sicer 15 kapljic pri vsakem obroku,tako mi je predlagala pediatrinja. So pa edine kapljice,ki nam pomagaja blažit krče.




Stran: [1]