moj album - problem (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> O portalu



Sporočilo


Ronči -> moj album - problem (7.9.2007 17:06:21)

Ko hočem dat fotografijo v album, jo sicer naloži, a piše napaka? Če pa dvakrat kliknem se pa fotografija odpre. Zakaj?




ona -> RE: moj album - problem (7.9.2007 19:37:04)

Poglej malo pod navodila,moraš zmanjšat slike na mislim 640 x 840 ali nekaj takega

kopirano:
Težave pri nalaganju in prikazovanju slik


 

V kolikor vam slike nalaga (vidite okenček z odstotki) na koncu pa vam slik ne prikaže, ali pa slike so, niso pa vidne - namesto slik vidite X, poskusite sledeče:

- slike morajo imeti končnico .gif ali .jpg

- imena slik naj ne bodo predolga in naj ne vsebujejo presledkov, različnih znakov (&#*'

ali podobne), morda tudi čšž

- lahko da je prišlo do težav pri povezavi, poskusite kasneje

- naložite samo eno sliko naenkrat

V kolikor imate še vedno težave, pišite na
pomoc@ringaraja.net.


 
AVATAR

 
Avatar pripnete pod Moj profil znotraj možnosti Moj avatar --> Naloži mojo sliko - avatar. Slika, ki jo želite naložiti v svoj profil mora ustrezati naslednjim kriterijem:

1. ne sme biti večja kot 20kb

2. njene dimenzije morajo biti 73 x 73 točk (pixlov) in

3. dovoljena sta formata slik jpg in gif










Ronči -> RE: moj album - problem (7.9.2007 21:07:25)

velikost fotografije 56 kb, 384x512 pixlov, ime l.jpg in ne prime?? Sliko sicer prenese, ampak namesto, da pokaže sliko piše napaka.




ona -> RE: moj album - problem (7.9.2007 23:03:04)

Zdej ti pa ne znam odgovorit,mogoče bo kdo dugi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
sorry..




Jerneja_ -> RE: moj album - problem (8.9.2007 20:47:06)

Ponavadi se to zgodi, če nalagate v že obstoječi album. Če vam bo še nagajalo mi pošljite te pomanjšane slike na pomoc@ringaraja.net pripišite še naslov albuma in vam jih bomo dodali mi!

LP

Jerneja RR




Stran: [1]