izbira imena (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


nataly_ka -> izbira imena (25.11.2004 22:26:19)

ze lep čas vemo,da bomo dobili fantka,doma imamo dve punčki michelle in mašo,za fantka pa so problemi prosim za hitro pomoč!!!:duda::bravo:




Anonimen -> izbira imena (25.11.2004 22:58:22)

Pojdi na prvo stran RR ali pa na nosečnost, kjer imaš pribl. 350 imen za fantka, za nekatere tudi razlago!




MINEJA -> izbira imena (26.11.2004 21:15:10)

Naj povem svojo zgodbo.
Tudi midva z možem sva vedela, da bova imela fantka. Za punčko sva vedela, da bi bila Ameli, za fantka pa se nikakor nisva mogla zediniti. Jaz sem želela Naja on pa Tina. In nekega včera sva ležela v postelji in razmišlajla o imenih. Vse kar je bilo všeč možu ni bilo meni in obratno. Nakar je mož prišel na idejo, da bi lahko imeni TIN in NAj združila in bi lahko imela TINAJA. Danes res imava že 9. mesecev starega fantka, ki mu ime pristoji.
Moram poudariti, da je bila najina željo vedno ime, ki je zelo redko. To nama je tudi uspelo.

:bravo::bravo::bravo:




Ro-La -> izbira imena (26.11.2004 21:58:20)

Tudi midva se nisva mogla odločit glede imena, imela sva izbrana LAN in NEJ, zato sva potem skombinirala in našega škrata poimenovala kar LANEJ. Pa močno dvomim, da je še kje kakšen s takšnim imenom:bravo:




lex -> izbira imena (18.5.2005 20:29:08)

Se strinjam, da je ime za fantka teško izbrat mi imamo Aleksa. Jaz sem šla po ključu, da so vsi moji moški na A (moj ata je Alojz, brat Anton, mož Aleš). Izberi si en ključ, pa bo. Jaz sem mela še problem, da delam v vrtcu pa me je vsako ime sponilo na nekoga. Par mesecev pred mano pa je bivša sošolka dobila fanka Aleksa in sem se full sekirala, ker sem hotla met edinega, pa mi je Aleš rekel, ne se sekirat bomo izbrali drugo ime, pa se mi ni več nič dopadlo, in tak je ostal Aleks, sedaj pa se oba skupaj sprehajata in uživata.




jazz -> izbira imena (8.7.2005 15:14:22)

Trenutno mi je všeč TIVEN, drugače pa imamo Matica.




aljaž-blaž -> izbira imena (14.8.2005 23:06:12)

mi imamo aljaža in blaža lp.:sloncek::bravo:




Anonimen -> izbira imena (14.8.2005 23:14:11)

Kako pa to, da imate tako različni imeni? Težko bi zdaj izbrali moško ime, da bi pasalo k njima, če ste to mislili. Edino če bi se začelo na črko M. Mišo mogoče?:) Mišel, Maša in Mišo. To bi jih mešali!:) Pom še premišljevala, jutri, zdajle pa grem spat.




kofetek2010 -> izbira imena (15.8.2005 0:46:32)

spliš - hitra si :zmeden2: vprašanje je bilo postavljeno 25.11.04 ob 22:26 :)-

no, mogoče pa še vedno nimajo imena :zmeden2:




Anonimen -> izbira imena (15.8.2005 6:31:56)

O, saj res, hvala, Jana, da ne bi zdaj na vse peretege premišljevala:). Bogve kakšno ime so dali? Me prav zanima.




Stran: [1]