torba (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dvojčki, trojčki, četverčki



Sporočilo


zirafa76 -> torba (8.9.2007 22:13:54)

povejte mi punce, kakso torbo priporocate za dvojcke..tako, ki so prav za dvojcke al je enojna dosti, ali nahrbtnik al????

hvala....................

p.s.mi smo se doma ampak tik pred...ze imam krce in spremljajo moje popadke in MV.....................v 32 tednu




LIDJOČKA -> RE: torba (9.9.2007 8:24:17)

Jaz uporabljam nahrbtnik, ki sem ga uporabljala že pri prvi, ni nič posebnega, le ko sta bili še bolj majhni je bil nabito poln, zdaj pa vse manj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




emaa -> RE: torba (10.9.2007 11:31:15)

Mi imao enojno torbo, na začetku je bila pač malo bolj nabasana, pa še zdaj je kdaj. 




Jesica -> RE: torba (10.9.2007 13:25:56)

Jaz imam kar en ruzak, tisti dojenčkov nahrbtnik od Nivea, sem ga dobila za darilo. Za plenice, kako rezervno cunjo je. Če pa vzamem še hrano s sabo, je pa gužva. Ne dojim in rabim flaške in termosko.




emaa -> RE: torba (10.9.2007 13:28:29)

Jaz sem to vse stlačila v torbo, se človek kar znajde. Zdaj imao pa notri plenice, rezrvne slinčke, kaj za preobleč, dve flaški in še pollitrsko plastenko pijače za dotočit. 




CUKRČEK -> RE: torba (11.9.2007 11:52:45)

Jaz imam tudi kar navadno torbo od Nivee. PA mi je čisto dovolj prostorna za dvojčka + še starejšo hčer, za katero je tud treba vedno kaj vzet s seboj. 




Stran: [1]