Spodnji deli trenirk za fante (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


Bejba -> Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:17:54)

Včasih sem tako jezna, ko stopim v kakšno otroško trgovino, da bi kar prodajalko napadla, čeprav ni nič kriva. Namreč vsaki trgovini je 2/3 stvari za punčke in 1/3 za fante.
Za punčke dobiš kar hočeš. Lahko jih oblačiš kot Barbike ali bolj na fantovski stil, skratka kar ti srce poželi.
V glavnem, že nekaj časa za svojega 3-letnika iščem normalne spodnje dele trenirk. In sicer, da so brez patenta spodaj in da niso podložene z mucko, pa v kakšnih normalnih barvah, ne vse pisano, ker potem ne veš kaj bi mu zgoraj oblekel. Ni. Za punčke so raznorazne pajkice, pa trenirkice na zvonc, pa navadne trenirkice.

Še trenirka, ki je čisto lahko fantovska in je modre barve ima potem na žepu roza rožico [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image].

V H&M-u, kjer sem ponavadi dobila kaj pametnega za to starost (od 98 - 110) sploh nimajo kaj pametnega.

V Neckermanu sem sicer našla neke trenirkice, ampak nič ne piše ali imajo spodaj mucko ali ne. Meni gre namreč ta mucka ful na živce. Jeseni je prevroča, pozimi pa ima spodaj itak žabe in je potem oboje skupaj spet prevroče.

A se res samo meni zdi al ni nobene ta prave izbire? Če kakšna ve kam naj še pogledam, se priporočam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image].

LP; Bejba





honey -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:19:48)

Enako! Tudi jaz vedno kolnem, ko grem v trgovino iz istih razlogov. Ne maram trenirk na patent, ne maram pisanih - ker nimam res kaj za kombinirat, tako kot ti, tako da res je - katastrofa.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.9.2007 9:21:14)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Marogica -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:21:17)

Jaz imam dva fanta in to s trenirkami(hlačami) mi je zelo poznano[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] . Sem na koncu iskala že povsod, celo v Šparu, Hoferju, pač kje je kaj "dišalo" po trenirkah. Kupila sem poceni, pa raje več, ker so se uničile v rekordnem času, sploh tam, po drugem letu...




Barbs -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:21:30)

Jaz sem našemu kupila v Baby centru tri različne spodnje dele trenirkic. Olivno zelene, temno modre in rdeče. Vse so brez patenta, v pasu s trakcom, z žepki..skratka, men so lepe. Cena pa 8,4 evre.




smigli -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:21:42)

Se strinjam, za fante je izbira bolj slaba.

Drugače pa imajo trenirke brez patenta v turbo limač, sam dobro preglej kvaliteto, ker včasih je bl tako.

bai




Anonimen -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:22:58)

Za v vrtec je najbolje da kupiš blago ki ti odgovarja in daš trenirko zašit šivilji.


ja pa se to splača? Koliko pa računa?




al1* -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:23:33)

Še ena s tem problemom. Naš pa poleg tega noče imet trenerk z vrvico. Dve iz H&M sem že predelal - vrvico zamenjala za gumico. Včasih dobiš kaj v Intersparu - sparky, pa še cena je ok.




Bejba -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:27:06)

IZVIRNO SPOROČILO: smigli30@email.si

Se strinjam, za fante je izbira bolj slaba.

Drugače pa imajo trenirke brez patenta v turbo limač, sam dobro preglej kvaliteto, ker včasih je bl tako.

bai



Kje pa je ta turbo limač?




miška piška -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:27:35)

Meni se tudi zdi da se v Intersparu  (sparky) dobi marsikaj in je dobre kvalitete! sicer je moj star šele 8m, ampak sem za njega kupila od sparkyja bodije, trenerke, pižamo, pa mi je vse OK!
Se splača pogledat!




Anonimen -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:29:25)

Kje pa je ta turbo limač?


V Novem mestu med drugim. Drugače pa jaz ponavadi od Sevilla vzamem ene par trenirk, da jih ima za trgat. HM za moje pojme niima dobrih trenirk.




Anonimen -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:31:29)

Jaz pa povsod same take brez patenta vidim, jaz bi pa s patentom. No, vem, da moram v H&M ponje.

Brez patenta in brez mucke jih imajo v Venice in v Čenči v Kranju. Pa v Čenči so še ful poceni, se mi zdi.




tintin -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:33:20)

Zapelji se do Virmaš pri Škofji Loki, tam sta dva privatnika, ki delata trenirke ipd.:
Katom in pa Čarman Šport in oba imata za otroke (tudi fantke) kar hočeš. Še zašijejo ti po meri za normalno ceno...Sploh Katom ima super materiale.





popi -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:35:15)

Vse isto nič patenta,nič vrvice,"normalane barve".Smo zavili v Zaro in kupili 3 spodnje dele,cca 10evrov.
In jih tamali rad nosi.
lp




Strawberrie Cherrie -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:36:43)

Jaz jih vzamem kar v Adidas Outletu - približno 10€ po komadu. 20€ z zgornjim delom vred. 




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.9.2007 9:44:57)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mojca* -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:52:21)

london-paris, kje je ta adidas outlet trgovina?
si mi vzbudila zanimanje....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
ja, mi tudi iščemo sp.dele trenerkic ....




mamci -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:56:27)

Benetton in Champion. Oboje je kvalitetno in se nosi dolgo časa.




orhideja75 -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 9:58:22)

Moja fantja (12 in 9) pa bi rada imela trenirko na patent, pa je nikjer ne dobim. Je pa res, da je za punčke veliko več izbire. V vsaki trgovini.




smigli -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 10:07:40)

IZVIRNO SPOROČILO: Bejba

IZVIRNO SPOROČILO: smigli30@email.si

Se strinjam, za fante je izbira bolj slaba.

Drugače pa imajo trenirke brez patenta v turbo limač, sam dobro preglej kvaliteto, ker včasih je bl tako.

bai



Kje pa je ta turbo limač?


Pri nas je v mercatorjevem centru - Nova Gorica, je pa hrvaška trgovina, na netu imajo tudi svojo stran




biba77 -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 10:10:01)

Jaz sem jih nazadnje dobila v Pikapolonici.
Tazadnja trenirkica, ki sem jo kupila v Sparu, pa se je "lepo" skrcila na stevilko 68 - iz 86!!!
[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Anonimen -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 10:15:31)

IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

Moja fantja (12 in 9) pa bi rada imela trenirko na patent, pa je nikjer ne dobim. Je pa res, da je za punčke veliko več izbire. V vsaki trgovini.


V H&M jih imajo, jaz jih vedno tam kupim.




kofetek2010 -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 10:17:53)

ZARA jih ima zagotovo - mi za našega mulca skoz tam kupujemo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




lojzika -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 12:41:36)

Interšpar Sparkyeve so po 8€ trenutno so pa fajne




Bejba -> RE: Spodnji deli trenirk za fante (12.9.2007 12:48:51)

Saj men so te Sprkyjeve super, ampak sem bila v Sparu in jih nimajo. Oziroma imajo kakšne tri majhne številke in to je to. So jih zdaj na novo kaj dobili ali kaj?




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>