|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kivi-kdaj?
29.11.2004 10:57:47   
malika
Kdaj lahko dam kivi malemu? Star je 10,5 meseca, pa me je malo strah, ker vem da je alergen.:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kivi-kdaj?
29.11.2004 11:09:35   
mehurčica
Ojla! Za kivi piše v reviji Paparici, da od 12meseca dalje. David ga pa že papca oz. bolj pije. Ko mu delam sveži sok, dam včasih tudi kivi zraven.
Probaj mu dat prvi dan malo in naslednjič malo, potem pa boš videla, kako ga prenaša.

Pa-pa:miska:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kivi-kdaj?
29.11.2004 11:12:09   
Anonimen
Jaz sem tudi že pred enim letom Tiborju dala smiksanega med banano. Mnjami. Enkrat poskusi, mogoče polovičko, pa potem kakšna dva dni počakaj. Sicer pa je pri nas kivi odlično deloval za prebavo.

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kivi-kdaj?
29.11.2004 11:53:48   
dory
Mi ga ze pri sedmih veselo miksamo k pomaranci in banani..ko vidi to mesanico,cvili ze od dalec tako rad to je..vsaj nekaj :)

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kivi-kdaj?
29.11.2004 12:28:02   
mami Lea
Jaz sem svojemu dala 3 male koščke in ni imel reakcije tako, a bomo veselo nadaljevali. Star je pa skoraj 7 mesecev.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kivi-kdaj?
29.11.2004 12:31:10   
mami Lea
Mojga skoraj nič ne napenja. Je že pri 5 mesecih pojedel cel krožnik leče in je bil čisto o.k.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kivi-kdaj?
29.11.2004 13:07:10   
Mel
Tud mi smo ga probal z banano in pomarančo pri osmih mesecih in je res odličen za prebavo.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kivi-kdaj?
29.11.2004 14:46:28   
Sonka
Tudi mi kivi kar prakticiramo, predvsem zaradi prebave. Naša Pia ga ima zelo rada. Včasih dodam riževe kosmiče, včasih banano ipd. Jemo pa ga že nekaj časa (mislim, da že 2 meseca). V kratkem bomo stari 9 mesecev.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kivi-kdaj?
29.11.2004 15:41:45   
Anonimen
A ni neka fora s temi peškami, da naj bi jih stran dal ali sme jaz kaj pomešala?:zmeden:

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kivi-kdaj?
29.11.2004 18:55:35   
ZARA
jst sem ga Zari (skor 7 mes) dala ze en cas nazaj malo pa ji ni bilo nic,tud pomarance in mandarine ji dajem ze od 4.5 meseca,pa ji tud ni blo nic...Obozuje jih!!!

Tko da malika... V AKCIJO!!!
lp

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?