reakcija na cepljenje - kdaj??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


andrejaz -> reakcija na cepljenje - kdaj??? (30.11.2004 17:38:54)

Naš sonček :duda:je danes star 3 mesece in je bil zato tudi cepljen. Sedaj ga že celo popoldne opazujem ali bo dobil mogoče kakšno reakcijo. Zaenkrat je še zmeraj pravi dobrovoljček,.... skratna vse po starem.

Ker pa se bliža noč in spanje pa me zanima - V kolikšnem času se pojavi kakšna reakcija na cepljenje, če se?
Ne vem namreč ali naj ga še tudi ponoči opazujem zaradi kakšne morebitne resne reakcije ali naj se prepustim spancu?

Lp A.




kimi -> reakcija na cepljenje - kdaj??? (30.11.2004 17:50:31)

Lahko, da se ne pojavi pojavlja pa se večinoma v obliki utrujenosti. Tako je meni rekel pediater, če bom dajala pridno obkladke bo le malo vče pančkal in res je bilo tako. Lahko, da imajo vročino in so zaradi tega sitni vendar pravijo da je to v manjših primerih, če še nima reakcije je tudi ne bo imel verjetno




StBarbara -> reakcija na cepljenje - kdaj??? (30.11.2004 18:38:44)

naš:duda: je dobil vročino ponoči_čez dan, pa kot da ni bilo nič.
lp




Gina -> reakcija na cepljenje - kdaj??? (30.11.2004 19:03:46)

Nekateri otroci imajo reakcije, drugi nimajo nobenih. Nas ni imel (trkam) nikakrsne reakcije. Ce ni bilo celo popoldne nic in ce ne zgleda cuden, pojdi mirno spat. Pa saj bi tako jokal, ce bi bilo kaj narobe. Na splosno pa velja, da je reakcija najkasneje v dveh dneh (za davico, tetanus....- kombinirano cepivo). LP:)




Nogavička -> reakcija na cepljenje - kdaj??? (30.11.2004 23:06:24)

Če bo slučajno kakšna reakcija, se bo pojavila v 48 urah. Po moje bi se kakšna hujša pojavila že v nekaj urah, tako da kar mirno spi. Če mu ne bo kaj prav, te bo že zbudil, brez skrbi.

L.p.

Tea




Pupica -> reakcija na cepljenje - kdaj??? (1.12.2004 7:23:50)

Andreja naša princeska je zzelo dobro prestala.Sicer je še 2 dni pred nami, pa se mi vseeno zdi, da kr bo.Tudi psala je do pol 5 zjutri:)-

Držimo :miska::miska::miska: za vaju!
:love:od Tie za Marka




janja -> reakcija na cepljenje - kdaj??? (1.12.2004 13:19:49)

Najprej vse naj naj Marku za 3 mesece :torta::torta::torta:.

Glede cepljenja pa tako - pri prvem cepljenju reakcije niso tako izrazite. Večja verjetnost je pri kasnejših cepljenjih. Tako da - ne sekiraj se! Mogoče bo samo malo bolj razdražljiv, pa eventuelno rahlo povišana temperatura (ni pa nujno). Otroci so različni.

Cmokec od :duda:Andraža za :duda:Marka




Stran: [1]