še nekaj o krčkih’ (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


lear -> še nekaj o krčkih’ (1.12.2004 13:08:15)

dan vsem skupaj, mene pa zanima kako je, zdaj ko dojimo, s suhami figami, predvsem, če jih lahko užijem v kompotu (baje, da napenjajo), kivi in banana, sadje, ki ga nekateri v času dojenja priporočajo, drugi odločno odsvetujejo, naš mali' je star dobrih deset dni in zaenkrat ni večjih težav s krčki' vendar imamo včasih občutek, da ga malce zvije'...je morda takšnim malčkom' priporočljivo dajati kapljice in katere priporočate, da se oblažijo krčki'...kako jih dozirati, zdaj, ko je mali navajen izključno na cizike'...
hvala in lepo se mejte' 9nebesa




kimi -> še nekaj o krčkih’ (1.12.2004 13:55:48)

V Avstiji se prodaja Leafaxin proti krčem dobi se ga v lekarni v Avstriji. Za doziranje pa nimam pojma.




asso -> še nekaj o krčkih’ (2.12.2004 19:50:25)

Pozravljena lear,

pravi krčki naj se bi pojavili po 3. tednu. Če ga malo zvija je najverjetneje to le zrak, ki ga dobi, ko je oziroma naša se napenja, ko kaka.
Jaz ti tudi odsvetujem, da začeneš že uporabljati kapljice. Baje, da pri pravih krčih se otroček dobesedno zvije vase in pride fajn rdeč. Nogice in rokice stisne k trebuščku.
Glede suhih sliv poskusi, če vidiš kakšno reakcijo na :duda:. Jaz sem jedla suhe jabolke, hruške in kakije.
Sveže sadje pa se itak odsvetuje.

Lp asso




niki5 -> še nekaj o krčkih’ (7.12.2004 23:37:48)

Moj je po banani imel krče, po suhih slivah in figah nisem opazila bistvene razlike.




Stran: [1]