Kdo je tukaj malo čuden? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 12:31:55)

Hodim po mestu, grem mimo ene trgovine , pred trgovino otroški voziček, v vozičku pa... otrok! :zmeden:

In seveda daleč naokoli nikogar. Domnevam, da je šla mama v trgovino kaj kupit.:zmeden2:

A je to normalno? :zmeden:
Jaz Lee nikoli ne bi pustila same pred trgovino!




Lenny -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 12:36:17)

Jah, enako sceno sem tudi jaz pred časom videla v Gosposki pred Aladinom: otrok pred izložbo v vozičku, mamica pa verjetno v trgovini. Haloooo!
Ni šans, da bi jaz malega kje zunaj pustila samega v vozičku!




mnjam -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 12:41:09)

No, ja! Jaz tudi kdaj km skočim,takole na hitrco:zmeden:. Tud v avto sem ga že pustila - ko je spančkal - za 2 min. Jaz nisem tolk aklih! Bi mogla bit:zmeden2:???




TARA in MAJ -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 12:45:24)

mnjam misli da to kar si napisala ni dobro tudi za 1min. je bilje imeti :duda: pri sebi
lp:rozica:




JASNA D -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 12:46:51)

Za minutko, dve, da na bankomat skočim, ampak tam, ko ni prometno oz. gužve, to tudi jaz, če dete spi, drugače gre pač v šoping z mamo...

Jasna




KIRA -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 12:48:40)

kaj pa če bi kdo otročka ukradel?? noben pa na to ne pomisli... jaz moje ne bi spustila z oči, razen če bi bil mož poleg in bi jo popazil.




dory -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 12:56:48)

Tud jaz sem priklopljena na tamalga in ga niti za sekundo takole ne pustim samega :)




Anonimen -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 13:12:30)

Ma saj človek ne more verjet, da bi jo pustila samo v vozičku???:zmeden2::zmeden2::zmeden2: Jaz sem se pa ubadala z vprašanjem kako npr. samo na WC v City Parku, kje naj pustim malo :duda::duda:. Ja nič sem kar potrpela...




BARBARA R. -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 13:20:32)

Miša 99,jaz pa sem se prve tri mesece s tem vprašanjem ubadala tudi doma.!

Jah,vsak po svoje.

Čuvajte svoje sončke :duda:

:muca:




malika -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 13:41:04)

Če spi ga za kakšno minuto pustim - samo v avtu!, z vozičkom nikjer in nikoli!!!




Teni_ -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 13:42:45)

Tudi jaz je pred trgovino v vozičku ali v avtu pustila. Pustim jo, če grem pri naši trgovini slučajno na bankomat, pa spi. Potem je za to minuto ne budim, drugače pa gre vsekakor zraven.

LP,
Mojca:rozica:




Anonimen -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 13:57:29)

No, se mi je zdelo, da nisem jaz čudna. Jaz je izven hiše niti za sekundo ne spustim izpred oči. Nočem riskirat, mi je preveč dragocena!

Drugače pa, kar se lulanja tiče: če je kriza se da tudi z otročkom v naročju. Da ne boste zadrževale v trgovskih centrih. Ni dobro za mehur! :)-:)-:)-




Jančika_ -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 14:11:11)

Punce, dve besedi: INVALIDSKI WC! Jaz, ki imam očitno mehur v velikosti oreha, sem se morala hitro znajti.:)-:)-:)-




Pupica -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 14:18:41)

jančika tole si bom pa zapomnila!Tudi jaz imam orešček:)-




* -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 20:20:53)

Nikoli in nikdar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Me je strah ne vem česa..vsega.
Sem preveč dolgo čakala, da lahko sedaj okušam največjo srečo na tem svetu, da bi riskirala kaj takega..kaj vem, dobro kupčeka ne podere pa se zaduši, ga ukradejo..
Mah, sem pač čudno preveč haklik(zaščitniška):love:




Ezi -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 20:22:00)

Ja, invalidski wc, pa tudi pri odprtih vratih sem že bila na wc-ju, ampak, priznam, ko grem na Petrol natočit gorivo in če mali spi, ga pustim zakljenjenega v avtu. Ne bi ga budila in za dve sekundi vlačila notri in potem spet nazaj v avtosedež in cel halo .... pa bog ne daj, da kdo poškili v moj avto ... me malo tolaži, ker imam zatemnjena stekla, pa se niti nič ne vidi notri.

Lp, Ezi:racka:




lutka -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 21:47:03)

punce moj namen ni da vas prestrašim,ampak samo opozorim kaj se je zgodilo prijateljici v Celju,ko je pustila otročka v vozičku pred trgovino.Šla je samo po kruh,ko je k njej pristopil kolega in ji prišepnil naj gre takoj po otroka če ga želi še kdaj videt.Ko sta se po nekaj časa srečala ji je povedal,da so začeli na veliko krast otroke,katere potem operirajo in jim vzamejo notranje organe,katere potem prodajo:((:((.Zato punce NIKOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ne puščajte samih otrok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lp:kuza::kuza:




tina.nika -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 22:22:33)

Joj Lutka sem kr kurjo kožo dobila:((:(.




lutka -> Kdo je tukaj malo čuden? (2.12.2004 22:34:02)

Ja žal je res tako.Ljudje delajo marsikaj,sam da pridejo do denarja:((:((:((
lp




niki5 -> Kdo je tukaj malo čuden? (3.12.2004 9:59:38)

Jaz si še 6 letnega sina upam pustiti samega za trenutek v trgovini in ravno to me najbolj skrbi, da ga ne bi kdo odpeljal.. konec koncev so tudi pedofili in je zato potreben samo trenutek in...




Anonimen -> Kdo je tukaj malo čuden? (3.12.2004 11:03:02)

Ja, lutka, to sem jaz tudi že slišala. Sicer naj bi se to enkrat dogajalo v Italiji (tam na meji s Trstom), v tistem nakupovalnem centru. Ampak verjamem, da se kriminal razrašča, na žalost tudi te vrste. Groza!




kimi -> Kdo je tukaj malo čuden? (3.12.2004 11:24:20)

O joj zakaj nisi otroka odpeljala in jo opazovala malo bolj od daleč potem ji ga vrnila in ji rekla gospa lahko se zgodi, da vam ga res nekdo odpelje. Vsaka šola nekj stane ta pa bi bila najdražja




Tejči -> Kdo je tukaj malo čuden? (3.12.2004 11:50:47)

Jaz Mie ne bi pustila same niti za sekundo!!! Nikoli ne veš kakšen čudak pride ravno v tistem trenutku mimo..in nočem si niti zamisliti kaj bi se lahko zgodilo..




tajara -> Kdo je tukaj malo čuden? (3.12.2004 22:05:46)

Jaz svojega posedim v stolček in gre še na WC zmano.:)-:)-:)-:)-:)-




Stran: [1]