uporabnost stajice (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


lona -> uporabnost stajice (3.12.2004 11:21:02)

Zanima me, koliko časa je stajica uporabna, oz. če je nujno, da jo imamo, ali se da tudi brez nje. Kakšne so vaše izkušnje?
Hvala




Anonimen -> uporabnost stajice (3.12.2004 11:25:25)

Eni jih uprabljajo za shrambo igrač... Saj je po eni strani res tudi za to uporabna, notri zmečeš, pa je pospravljeno.
Ne, sedaj pa bolj resno. Mi smo jo imeli, a je nismo ne vem koliko uprabljali, ker pač po navadi otrok ni ne vem kako rad v njej. Je bila pa neobhodno (joj, kakšna "lepa" beseda) potrebna, kajti ko je enkrat otrok že toliko velik, da sam lazi okoli in vse prestika (vsaj naš je bil skozi v akciji), potem je najbolj varno, da ga takrat, ko moraš nujno kam skočit (na stranišče, v kakšno drugo sobo kaj iskat ipd.) daš v stajico. Pa tui če je za minutko, kaj vse se v eni minuti ali manj lahko naredi!




lona -> uporabnost stajice (3.12.2004 11:50:33)

Hvala za odgovor!
Verjetno res neobhodno:bravo:
Bomo nabavili neko rabljeno. Ze iscem po oglasih.
Lep dan




TARA in MAJ -> uporabnost stajice (3.12.2004 12:20:07)

Mi jo sicer imamo vendar bolj za okras kot korist:)-




Lenny -> uporabnost stajice (3.12.2004 12:21:41)

Se pridružujem temu, kar je že napisala Splišni. Pri nas je bilo povsem enako. Stajico pa sva si sposodila od prijateljev, kjer jo je mala že prerasla. Na trenutke je bila nepogrešljiva.




Anonimen -> uporabnost stajice (3.12.2004 13:27:39)

Jaz jo uporabljam približno 5 minut na dan in to je zjutraj ko vstaneva, da grem lulat in umit zobe. Ker drugače itak noče biti noter.




asso -> uporabnost stajice (4.12.2004 11:35:27)

Boljša varianta od stajice se mi zdi prenosna pojstla, ki je tudi mrežasta. Tako, da se lahko uporabalja za 2 namena oz., če v njej čez dan noče, samo za enega.

Lp asso




Stran: [1]