Nakupovanje v Avstriji (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ditka -> Nakupovanje v Avstriji (4.12.2004 23:39:05)

Slišala sem,da jih veliko hodi nabavljat za svoje štručke v Avstrijo,saj je baje ful več izbire pa še ceneje je vse skupaj.A je to res,in se to res splača?Kam pa hodite nabavljat(v kateri kraj in v katero trgovino???)Že zdaj vsem hvala za vsako pomoč:rozica::rozica:

LP,Ditka:kuza::kuza:




Saš -> Nakupovanje v Avstriji (5.12.2004 0:25:50)

Nakup v Avstriji se definitivno splača. Kar se pa tiče kraja je pa odvisno od tega s kot si.




ditka -> Nakupovanje v Avstriji (5.12.2004 0:32:56)

V katerih trgovinah pa nabavljaš,pa v katero mesto ti hodiš?Jaz sem iz Zasavja,pa mi je praktično verjetno isto kar se kilometrov tiče do različnih prehodov.:kuza::kuza:




Špela -> Nakupovanje v Avstriji (5.12.2004 8:04:25)

Lep pozdravček!
Jaz sem bila ravno v petek v Avstriji-Celovec. Za malčka se najbolj splača kupovati v C&A-ju.(ta je v centru mesta). Malo izven centra sta Kika in Toy´s. Tam sem nabavila igrače,... Ditka če se odločiš za Celovec ti lahko na privat pošljem opis poti do trgovin, tako da res ne bo problem. Nakup se definitivno splača. :)




KIRA -> Nakupovanje v Avstriji (5.12.2004 8:49:42)

jaz kupujem samo prilagojeno mleko in včasih plenice, to se tam splača. hodim pa v bipo. glede oblekic mi je pa cenej, če grem na madžarsko, razen ob kakih razprodajah ipd. ampak takrat je ponavadi gužva in sploh ne dobiš tisto kar hočeš.
LP




ditka -> Nakupovanje v Avstriji (5.12.2004 10:39:24)

Špela,res sem ti hvaležna za to informacijo,še bolj bom pa,če mi boš res na privat poslala še opis poti.Sem pa skromna,a ne:)-:bravo::)-:bravo:




Stran: [1]