bruin buggy cuiti GT (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Blink1 -> bruin buggy cuiti GT (5.12.2004 10:29:43)

Zdravo

Od Toysa sem dobila en prospekt in vnjem je voziček Bruin buggy citi gt...Šprtni voz na 4 kolesa z vrečo za noge...za 50 EUR.

A katera pozna ta voziček in ali veste če se da naslonjalo čisto dol??




malika -> bruin buggy cuiti GT (5.12.2004 11:05:42)

Mislim, da ga ima Mehurčica nisem pa 100%. No njen se da položit čisto do ležečega.

LP:nosecka::)




frutka_ -> bruin buggy cuiti GT (5.12.2004 11:15:17)

Ja, ninika mehurčica ima tega pa willma v rdeče-temni izvedbi. Meni je full všeč. Poležati pa se ne more čisto do vodoravnega položaja. Skoraj pa. Mislim, da bi bil primeren za Nejo, če te zanima za vas.
Malika kdaj si naročila avtosedež? Jaz bi naročla voziček. Preko emaila sem kontaktirala za info o dobavnem roku in so rekli, da je dobavljiv takoj. Misliš da se držijo rokov?




mehurčica -> bruin buggy cuiti GT (5.12.2004 11:16:23)

Oj! Jaz imam podobnega. Ista firma je, ampak nov model-reče se mu pa čisto isto. Willma ima tega novega. Čisto v ležeč položaj se ne da, se pa da v zelo nizek položaj.
Meni se naš zdi malo boljši. Se mi zdi, da je malo širši in okence ima zadaj, zako da ga lahko gledam, ko se vozi-če spi. V novem pa so okenca na strani na vrhu-ne vem kako je, ko sonček sije poleti. Sicer se pa lahko pokrije s kako ruto. Fajn je, ker je zraven zimska vreča. Ampak pozimi moreš še dat koco pod otroka, da ni direkt na vozičku. Jaz imam kar od vreče za avtosedež tak flis-si luknjice narejene za pasove.

Uh, sem se razpisala. Najboljše, da še Willmo malo povprašaš kako se njej zdi.:)




Blink1 -> bruin buggy cuiti GT (5.12.2004 13:13:06)

Ja fino...Meni je tvoj voziček ful dober Mehurčica:bravo: Pa sem mislila, da je kakšna bolj draga firma:zmeden: Jaz pa iščem nekaj bolj "billig" pa se mi zdi 50 EUR ful poceni.

Mislim, da bom šla v Avstrijo:bravo:




Ro-La -> bruin buggy cuiti GT (5.12.2004 17:19:24)

Nam ga je božiček prinesel:bravo: , je pa ožji kot od Mehurčice, pa navadit se moramo na njega, pa fajn je, ker imamo končno malo placa v prtljažniku.




frutka_ -> bruin buggy cuiti GT (5.12.2004 21:11:19)

Meni pa je možek dal zeleno luč za PP Pliko Completo, ki je v akciji!!!!Yes!




Ro-La -> bruin buggy cuiti GT (5.12.2004 21:16:59)

Pol pa hitro naroči, da si možek ne premisli:bravo:




frutka_ -> bruin buggy cuiti GT (5.12.2004 21:44:54)

Hehehehe!Malo še tipam teren okrog plačila in načina naročevanja preko spleta. Nikoli še nisem nič kupila preko interneta. Upam, da bo Filip že letos sedel v njem. Če ne pa pač naslednje leto, saj se ne mudi!Nameravala sva ga kupiti šele na pomlad ampak ker se ravno obeta akcija bi morda malce pohitela.




Anonimen -> bruin buggy cuiti GT (5.12.2004 21:51:35)

V sončku lahko plačaš po povzetju!!!
lp,:fis:




Ro-La -> bruin buggy cuiti GT (5.12.2004 22:18:07)

Tudi mi smo mislili do pomladi počakat, ampak nismo mogli....:)-




frutka_ -> bruin buggy cuiti GT (5.12.2004 22:21:30)

Romci mi tudi ne....hihihi:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Danes sem ga morala možeku prezentirati v angleškem jeziku in ga navdušiti oz. prepričati zakaj je tako dober...hahaha!;)Kako sva se režala zraven...it has a foot muff and drink holder, it stands alone, it also has a raincover....blablabla...




Stran: [1]