spet vozički (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju >> Za nosečke dvojčkov, trojčkov, četverčkov



Sporočilo


margheritta -> spet vozički (9.10.2007 12:13:06)

Pozdravljene,
tudi za nas je napočil čas, da se odločimo za nakup vozička za naša dva sončka. Pregledali in naštudirali smo že vse živo, zaenkrat se nam zdi najboljša izbira voziček Hartan. Že par dni nesupešno kličem na njihovo telefonsko številko objavljeno na spletni strani in pišem na njihov email, pa nobenega glasu od njih. Bi mi lahko kdo pomagal vzpostaviti stik z njimi?
Muči naju tudi voziček Hauck, a ima kdo izkušnje z njim?
Vnaprej hvala za pomoč.
:)
Margheritta




saša80 -> RE: spet vozički (9.10.2007 12:32:46)

a si to klicala 03-583-33-19 na to številko sem jaz dobila zelo prijaznp gospo, potem za ogled pa  morem poklicat številko041-759-300

probaj še enkrat, pa mogoče med vikendom




emaa -> RE: spet vozički (9.10.2007 13:34:41)

Mi imamo Hauckovo mardlo in je v redu. 




margheritta -> RE: spet vozički (9.10.2007 19:07:24)

Punce hvala.
Na obe številki sem klicala večkrat, pa se nikoli nihče ne oglasi. Na gsm se oglasi nek gospod, ki pravi, da nima nobene veze s podjetjem Comfort. Mogoče pa so ta teden na dopustu. Bomše poskusila.
Emamair, kje ste pa kupili Hauckov voziček, jaz sprašujem naokoli po trgovinah, pa mi povsod rečejo, da Haucka ne prodajajo.




emaa -> RE: spet vozički (9.10.2007 19:30:37)

Hauckove vozičke imajo v Arielu. 




margheritta -> RE: spet vozički (9.10.2007 19:40:33)

Ful hvala. Sem pa pravkar prejela email podejtaj Comfort, ki pravijo, da so ta teden na dopustu. Torej, če želi še katera z njimi kontaktirati, naj se oglasi naslednji teden.




dmavrel -> RE: spet vozički (9.10.2007 21:43:25)

Živijo!
Tudi mi smo iskali voziček za dvojčke in končno smo se le odločili za voziček od beby welta ohio twin!
Sicer ga še nisva šla iskat, a ga imava rezerviranega v BC! Greva pa ponj v torek!
Sva pa prav tako iskala kot nora in se nisma mogla že enkrat odločit katerega bi vzela!
Voziček od hartana se nama je zdel precej drag. 
V Kiki, v AT sva gledala enega podobnega hartanu in je stal okoli 540EUR- z zimskim torbam vred!
V arielu sva gledala hauckovega roadster duo in me je najbolj motilo to, da nikakor ne moreš prestaviti ne ročaja in ne sedežev. V bistvu ne moreš imeti obrnjenega tako, da lahko gledaš noter! Je pa cenovno najugodnejši in sicer stane 250EUR!
Potem sva pa videla in si ogledala še tega od beby welta in se končno le odločila zanj! Voziček stane 346EUR + zimska torba 32EUR-ena-!

Jaz ti želim čim uspešnejši nakup in veliko veselja pri izbiranju!!!




Stran: [1]