milo za intimno nego (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


ninaklara -> milo za intimno nego (9.10.2007 19:40:17)

 
Oj.Danes sem nekaj razmišljala o milih za intimno nego.Sama ga redno uporabljam,zanima pa me,kdaj mislite da bi se tako milo lahko začelo uporabljati pri deklicah?Pri kateri starosti?Kaj mislite?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




jakaracman -> RE: milo za intimno nego (9.10.2007 21:42:20)

o intimnem milu za otroke ostani le pri razmišljanju.




Njuškalo -> RE: milo za intimno nego (9.10.2007 21:44:42)

Jaz mislim, da prav za otroke to še ni, za najstnice pa že.Odvisno od telesne razvitosti.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.10.2007 21:47:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Jessy -> RE: milo za intimno nego (9.10.2007 23:43:23)

Jaz sem jo pa parkrat tudi z Niveinim intimnim milom že umila, saj je vedno na bideju. Jaz v tem ne vidim nič slabega, kvečjemu je boljše kot milo s katerim jo tuširam (Buebchen), saj je zagotovo bolj mile oblike.




Anonimen -> RE: milo za intimno nego (9.10.2007 23:50:13)

Meni je babica pri drugem porodu rekla, da je Justov Deo intim idealen za intimno nego ne samo odraslih žensk, temveč tudi otrok. Sicer ga za tamalo (še) ne uporabljam, ampak kaj pa vem, mogoče je pa res boljše to, kot pa navaden gel za tuširanje, pa magari otroški. 




ninaklara -> RE: milo za intimno nego (9.10.2007 23:53:34)

Ne mislim začeti z uporabo tega mila.Moja hči je stara 5 let,samo za mnenje sprašujem




bajsek -> RE: milo za intimno nego (10.10.2007 6:39:52)

Čao!
tudi jaz vem, da je deointim od justa primeren že za otroke! Celo pediatrinja mi je neuradno svetovala ko mu je počila kožica na lulku in se mu je malo vnelo in enkrat, ko se mu je nabirala segma. Ni imel nobene reakcije(star je 2 leti in 2m).

lp




TiaSara -> RE: milo za intimno nego (11.10.2007 9:08:21)

Bajsek, v primeru, kot je vaš je morda to primerno, za vsakdanjo rabo pa mislim, da ni prav nobene potrebe. No, moje mnenje je itak: čim manj kemije tem bolje.




FANTEK1 -> RE: milo za intimno nego (11.10.2007 12:43:07)









IZVIRNO SPOROČILO: TiaSara

Bajsek, v primeru, kot je vaš je morda to primerno, za vsakdanjo rabo pa mislim, da ni prav nobene potrebe. No, moje mnenje je itak: čim manj kemije tem bolje.


a potem ti svoje otroke samo z vodo umivas?




TiaSara -> RE: milo za intimno nego (11.10.2007 19:07:36)

Če že vprašaš JA, samo za roke uporabljamo milo, pa enkrat na teden šampon za laske. In to je to. Mali pa čist ko solza, s prekrasno mehko kožo. 




Barbs -> RE: milo za intimno nego (11.10.2007 19:14:07)

IZVIRNO SPOROČILO: TiaSara

Če že vprašaš JA, samo za roke uporabljamo milo, pa enkrat na teden šampon za laske. In to je to. Mali pa čist ko solza, s prekrasno mehko kožo. 
ž


Pri nas funkcioniramo popolnoma enako.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




*sanela* -> RE: milo za intimno nego (12.10.2007 8:18:46)

Mi uporabljamo od Justa deo intim že od malih nog. Naš je navajen po kakanju umit rito in se mi je od Justa deo intim zdel najbolj primeren ker je naraven.
Res pa je da je najbolje s čisto vodo!




Stran: [1]