Dr. Kurent Kolar (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Lanchy -> Dr. Kurent Kolar (11.10.2007 19:08:49)

Drage sonosecke, mamice in seveda vse punce!
Zanima me, ce je katera med vami njena pacientka...in ce je, kako ste zadovoljne z njo in njenim delom, pristopom in odnosom, ki ga ima do vas.
Hvala za vase izkusnje in lep dan vam zelim se naprej[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




April -> RE: Dr. Kurent Kolar (11.10.2007 19:24:26)

Jaz sem hodila k njej v obeh nosečnostih. Sem zadovoljna, tako z njo kot sestro. Je prijazna, strokovna, razloži ti kar te zanima..




sonchek -> RE: Dr. Kurent Kolar (11.10.2007 20:20:36)

tudi meni je zelo uredu...
...čiser sem bila na začetku druge nosečnosti skeptična (ker se je prva slabo končala), ampak ko sem dojela da ona ni nič kriva je bilo vse ok...
...dela mi vsakič UZ (verjetno zaradi prve[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image]), resnično ne skopari...in je zelo profesionalna...mislim da nikoli ne straši po nepotrebnem...
..tudi njena sesta je fulll uredu, tako da se da kr hitro kej zment če je potreba...

l.p.




Anonimen -> RE: Dr. Kurent Kolar (12.10.2007 7:50:31)

Tudi jaz sem njena pacientka in res da je malo bolj malo zgovorna mogoče,ampak pove pa ti vse kar te zazanima-.Meni tudi dela vsakič notranji UZ do sedaj mi ga je no- tako da nimam pripomb čez njo niti čez sestro.




popi -> RE: Dr. Kurent Kolar (12.10.2007 8:11:10)

Lahko vskočim?Notranji uz,vsakič?Zakaj?
No,drugače sem pa z njo zadovoljna.Spremljala je tudi obe nosečnosti in vse o.k.
lp




san -> RE: Dr. Kurent Kolar (12.10.2007 8:59:14)

jaz tudi k njej hodim in je super, tako v nosečnostih, kot tudi na običajnem pregledu. jaz imam pogosto težave z vnetji im me enkrat ni po nepotrebnem odpravila, vedno vzame bris in svetuje. v nosečnostih pa vsakič na 4 tedne, ko imama pregled, naredi uz in razloži kako in kaj, kakrkoli drugega vprašam vedno lepo razloži. meni je res super in ravno tako njena sestra. same pohvale.

lp, s




tweetek -> RE: Dr. Kurent Kolar (21.10.2007 19:27:05)

Tudi jaz se pridružujem pohvalam. Naročila me je čez 4 tedne, povedala vse kar sem rabila vedet.... In obe s sestro sta prijazni in si vzameta čas zate.




Spark -> RE: Dr. Kurent Kolar (21.10.2007 20:10:52)

Kje pa se nahaja ta ginekologinja?
Jaz imam v enem zdravstvenem domu ginekologinjo, kjer porabim cel dan za pregled. In sem razmišljala, da bi si po porodu našla novega ginekologa.




tweetek -> RE: Dr. Kurent Kolar (25.10.2007 19:32:00)

Dr Kolar ma ordinacijo blizu zdravstvenega doma na Metelkovi v Ljubljani, ulice si pa nisem zapomnila - takoj za čisto novo polsovno zgradbo, poleg zdravstvenega doma.




san -> RE: Dr. Kurent Kolar (26.10.2007 9:15:00)

Metelkova 15, 1 nadstropje, na desno stran




LUNA06 -> RE: Dr. Kurent Kolar (26.10.2007 11:54:07)

Pozdravček še od mene!
Sama sem do poroda hodila k dr. Jerman Kačičevi, ki ima ambulanto dvoje vrat naprej od dr.Kurent Kolarjeve.No in ko moje G ni bilo, jo je ta druga nadomeščala.Mislm kakšna razlika.Bila sem cca. 10dni pred rokom in tu so mi naredili CTG.No u glavnem to, kar mi moja ni naredila in mi tud ne bi, ker sem bila naslednič naročena šele na rok poroda.Torej sem do CTG-ja prišla čisto po naklučju, za kar sem lahko hvaležna edino dr. Kolar Kurentovi.Tako, da use pohvale![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]No edini probelm tam se mi zdi gneča, ne vem a je bilo to samo zaradi nadomeščanja ali je tam nasploh toliko žensk.
Zdaj pa hodim čisto drugam.




Anonimen -> RE: Dr. Kurent Kolar (9.3.2011 12:27:09)

Odsvetujem jo, imam veliko argumentov in dokazov.

Sicer sestra je pa cukrček, edino to me je pri njej toliko časa zadržalo.




Stran: [1]