Zaspi ko se hrani (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Nedonošenčki



Sporočilo


ALEKSA13 -> Zaspi ko se hrani (13.10.2007 18:12:20)

Pozdravljene,

spet se oglašam jaz (že tretjič) in spet zaradi hranjenja. Vsakič je nekaj drugega in sem že čist obupana, da ne vem na koga naj se obrnem. Moj nedonošenček (star kron. 2 mes, korigi.10 dni), že nekaj dni vedno zaspi med hranjenjem že po nekaj požirkih in nikakor ga ne morem zbudit, pa tudi če ga, nikakor noče več jesti. Ne poje več kot 60 ml (pa še to komaj), jedel pa je že tudi po 100 ml ali več brez problema. Res ne vem zakaj se nekaj dni hrani  kar lepo, nato pa se spet ustavi. Ni videt, da bi bil kaj bolan ali kaj drugega. Malo ima sicer krče, ampak mislim, da to ni vzrok, da ne bi jedel. Ali mi lahko kaj svetujete, mogoče iz lastnih izkušenj. Hvala, lp. Sendy




Petraa -> RE: Zaspi ko se hrani (13.10.2007 19:10:45)

če teža napreduje potem se ne sekiraj.
sicer pa si kupi brizgo,z njo ga boš komot nahranila.
mogoče ima afte[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]  je kaj drugače,bolj tečen,več zaspan itd




ALEKSA13 -> RE: Zaspi ko se hrani (13.10.2007 19:29:51)

Petraa, kaj so to afte??? Res takoj zaspi ko se začnema hranit, kar prej ni, mogoče proti koncu.




ALEKSA13 -> RE: Zaspi ko se hrani (13.10.2007 19:39:27)

Sem pozabila še vprašat, kje se kupi ta brigza in ali jo  je katera že uporabljala za hranjenje.
Hvala, lp




Petraa -> RE: Zaspi ko se hrani (13.10.2007 19:49:58)

poglej ali ima kakšne obloge v ustih,zgleda kot da bi imel mleko,v resnici pa ne gre dol.
je več zaspan,tečen[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]  ker sedaj so viroze na pohodu
brizgo pa v lekarni kupiš




nagica -> RE: Zaspi ko se hrani (13.10.2007 22:10:09)

moja je že 8 mesecev stara, pa še vedno velikokrat zaspi, ko se hraniva. zaradi tega se ne sekiraj, ga pa bolj pogosto nahrani.




* Mateja * -> RE: Zaspi ko se hrani (14.10.2007 0:04:37)

Ni panike, nedonošenčki so bolj neješči v večini in zganjajo monade, da nas mamice sekiraJO!!
Sicer pa mu res poglej v usta, ker bi lahko imel ali afte ali pa gobice. To je mel naš tamali in takrat ni hotu niti ust odpret. Se pa dobi za to ena kremica za namazat! Poglej in se prepričaj!
Sicer pa če ne hujša ni panike!!
POvem ti iz lastnih izkušenj, da če se sekiraš s tem kok poje, ne bo nič boljše. MOj je še pri 3 letih neješč!!





poliloni -> RE: Zaspi ko se hrani (14.10.2007 9:14:21)

Po moje niso problem afte, saj potem ne bi zaspal amoak sploh ne bi hotel jesti in bi jokal....
Eni otroci so pač zaspančki - jaz imam enega takega. Nikakor ga nismo mogli zbuditi. In ker mu potem še teža  ni naraščala smo mu morali dati dodatek. Edino to je bila napaka, saj bi si morala jaz takoj črpati mleko in mu ga dati še po steklenički (kjer hitreje teče in potem tudi več poje). Tako, da ti svetujem da še ti poskusi s svojim mlekom po steklenički - če se ne bo dovolj redil, sicer pa ni panike.
Pa čimmanj se sekiraj, ker jaz sem se full in to nič ne pomaga.




Stran: [1]