Ajvar na novi beli srajici (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


maja1488 -> Ajvar na novi beli srajici (14.10.2007 9:04:49)

In sem se naflekala. Neroda nerodna. Pa sem dala v stroj in oprala in ni šlo nič dol. Zdaj se suši. Kaj naj nardim? Doma imam vanish, sam ga nisem še nikoli rabla, ker mi gre ponavadi vse dol.
A je sploh še kej upanja, glede na to, da sem že oprala. In to na 60 stopinj.




hrabra miška -> RE: Ajvar na novi beli srajici (14.10.2007 10:40:47)

Če je srajčka bela, in iz pravega materijala,potem jo lahko namočiš tudi z nežni varekini. Ne vem pa kako ti bo sedaj pral vanish,sedaj ko si jo že oprala.




jazz -> RE: Ajvar na novi beli srajici (14.10.2007 14:15:05)

Flek natri z omino biancom,pust par ur in spet operi!




Anonimen -> RE: Ajvar na novi beli srajici (14.10.2007 14:49:50)

 A je šlo dol?

Če ne v umivalnik natoči vodo, daj noter malo wc račke, operi z rokavicami in nato splahni in daj v stroj.

Obvezno splahni!




maja1488 -> RE: Ajvar na novi beli srajici (14.10.2007 18:45:15)

Nisem še probala, ker sem zjutraj oprala belo in zdej ne vem al nej dam samo srajco v stroj ali naj počakam, da se še kaj nabere in takrat izvedem akcijo? Sem laik glede teh stvari




Annny -> RE: Ajvar na novi beli srajici (14.10.2007 22:37:30)

RUMENI MEGLIO..po mojih izkušnjah pomaga samo to..noben Vanish, Amway itd




bamby -> RE: Ajvar na novi beli srajici (15.10.2007 13:41:47)

Tudi jaz sem že spravljala ajvar iz oblačil in moram priznati, da je eden najtrdovratnejših madežev. Jaz sem se lotila kar z vanishem. Ne spomnim se pa točno,ali mi je v prvo vse šlo dol [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Mislim, da sem morala kar nekajkrat ponoviti. Če je srajčka vela, potem se nimaš kaj bati, če poizkusiš odstaraniti madež kar za varekino, pa razredčit jo je potrebno. Bo bolj ziher. Jaz sem imela barvno perilo, zato mi je ostal le vanish.




Stran: [1]