3D ALI 4D (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> 3D ALI 4D (15.10.2007 7:56:50)

Mamice!
Zanima me kaj je bolje 3d ali 4d nuhalna? Katera je boljša. Jaz sem namreč naričena v Domžalah, pa mislim, da imajo 3D. Svetujte mi prosim.




scubadiver -> RE: 3D ALI 4D (15.10.2007 8:08:33)

Nuhalno svetlino tako ali tako merijo z navadnim ultrazvokom, potem ko je izmirila pa je pri meni preklopila še na 3D da smo malo pofirbcali..




Janey -> RE: 3D ALI 4D (15.10.2007 8:30:12)

Tako kot je ze scubadiver rekla je nuhalna z običnim uz. Najbolše je it na 3D med 21 in 25 tednom, ker se takrat najlepše vidi. Tudi tvoj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] zgleda malce drugače. Na NS je še zelo majhen in še nima čisto enake podobe kot jo bo imel pri rojstvu. Po 21 tednu pa si je že zelo podoben. Predvidevam da je NS če je 3D dražja, zato raj počakaj in daj raje takrat več dinarčkov..se splača. Ampak to je samo moje mnenje..ti pa se odloči kakor želiš. Nosečnost je najbolj čudovita stvar na svetu in videti svojega sončka je edinstven dogodek. Če ti to veliko pomeni, potem ne šparaj.




scubadiver -> RE: 3D ALI 4D (15.10.2007 8:34:37)

Meni ni nič več računala NS zaradi tistega preklopa na 3D.
Drugače pa sem bila na 3D UZ še v 27 tednu in je bilo res fenomenalno. Naša princeska je prav pozirala in se je fantastično videlo. Ni mi žal niti centa...




hokejistka -> RE: 3D ALI 4D (15.10.2007 9:05:47)

Razlika med 3D in 4D ultrazvokom je v tem, da 4D dodaja še dodatno 4. dimenzijo in to je ČAS. Kakor jaz to razumem, ti pri 4D UZ lahko posname tudi filmček. Jaz sem šla na 4D nuhalno v Dravlje in imam 3D slikice in filmčke posnete. Jaz zelo priporočam. Plačala sem pa 60 EUR.
Kar se tiče pa, kateri je boljši, ni nobenih razlik.




kawasakica -> RE: 3D ALI 4D (15.10.2007 12:04:20)

Glede 3 D - ja bi ti samo svetovala...naš Luka je bil večji in sem šla v 15 - 16 tednu in imamo ful dobre slikice, ko še je cel na njej. Me je dr. naročil še za 22 teden, ker sem baje prehitra,pa mi te kasnejše niso tak všeč, ker je na njih samo glavica, ritka...je bil prevelik za fotko.




Anonimen -> RE: 3D ALI 4D (15.10.2007 12:10:20)

aja to lahko greš kadar hočeš na slikanje-sam NS je pa določena kdaj. Aha no superca, pol se bom pa tudi jaz verjetno še naročila tudi za kasneje.




Stran: [1]