RE: Iz mobitela na simobil (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


Jablana -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 13:47:40)

Se vedno bolj nagibm k temu, da bom še nekaj časa pri Mobitelu. Sigurno še eno leto, dokler mi Itak paket ne poteče. Aparat imam še čisto dober - za moje potrebe še preveč ;)




kalbo -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 13:53:45)

Če poskusiš biti objektiven ;), kdo od teh dveh, večjih se ti zdi, da ima trenutno boljšo izbiro aparatov?
P.S.: Zakaj se mi zdi, da bo tvoj odgovor Mobitel?


U, za aparate pa ne vem. Men se zdi, da ma Simobil bolj ugodne aparate, lohk se pa motim.




Jablana -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 14:05:21)


U, za aparate pa ne vem. Men se zdi, da ma Simobil bolj ugodne aparate, lohk se pa motim.
[/quote]
preveriti.

Bo treba preveriti. Jaz imam občutek, da Simobil vedno zasipa z reklamami. Mobitel da ven nekajkrat letno tisti katalog, kjer vse zberejo. Mogoče zato.
Mogoče pa premalo aktivno iščem in čakam, da mi kaj pade pred nos. Sem potencial za agresivne oglaševalce. ;)





buči -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 14:20:52)

Ko si enkrat star več kot 30 let, ni več ne tu ne tam bog ve kakšnih ugodnosti in poceni paketov. Tako da se menipač sedaj, ko sem že v letih [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image], kar splača bit pri simobilu.




Janja__ -> RE: Iz mobitela na simobil (14.3.2010 11:22:05)

Zdravo. tudi jaz sem na mobitelu. In ker ima fant simobil oba ogromno zapraviva. Rada bi šla na simobil. Vendar sem pred časom podaljšala naročnino ker sem vzela nov telefon. Kaj pa je sploh potrebno narediti na mobitelu če se hočeš prestaviti? Bi na mobitelu kljub temu morala plačevati naročnino zdaj ko sem jo podaljšala, če se prestavim na simobil?ali se da to kako drugače uredti?prosim pomagajteee!:)
Janja




luka jan -> RE: Iz mobitela na simobil (14.3.2010 15:03:20)

Kolikor je meni znano ti naročnine ne bo potrebno plačevati, boš pa morala plačati tržno ceno telefona, ker predvidevam da si kupila telefon po subvencionirani ceni. Torej razliko med tržno in subvencionirano ceno telefona plačaš Mobitelu, potem pa lahko mirne duše greš na Simobil. Naročnino pa res lahko prekineš kadarkoli, samo ne smeš met sklenjenih aneksov.




Janja__ -> RE: Iz mobitela na simobil (14.3.2010 17:57:23)

Oki potem grem na mobitel in bom to kar uredila. Hvala ti za odgovor;)




luka jan -> RE: Iz mobitela na simobil (14.3.2010 18:04:23)

Malenkost, tole sem pa glih vedla ker sem na Mobitelovi fb strani pred časom zasledila to vprašanje in je tako pisalo.




Janja__ -> RE: Iz mobitela na simobil (14.3.2010 18:36:07)

Aha no fino. Samo ni mi ravno jasno glede teh aneksov??Mi mogoče še to razloćiš?Kaj to sploh pomeni?[sm=smiley13.gif]




luka jan -> RE: Iz mobitela na simobil (14.3.2010 19:01:12)

To pomeni, da ti skleneš naročniško razmerje in na ta račun lahko kupiš telefon ceneje. Potem imaš aneks na to naročniško razmerje npr. 2 leti in v tem času ne moreš it k drugemu operaterju, razen če plačaš razliko v ceni telefona.
Ko ti ta čas poteče, pač lahko greš drugam ali pa si vzameš nov telefon in razmerje spet podaljšaš. V bistvo je to to, kar sem ti napisala prej, samo reče se aneks.




Janja__ -> RE: Iz mobitela na simobil (14.3.2010 19:02:22)

Ahaa:) Najlepša hvala.




luka jan -> RE: Iz mobitela na simobil (14.3.2010 19:08:10)

Drugače sem pa ravno sedaj gledala Mobitelovo fb stran in je nekdo postavil ravno tako vprašanje kot si ga ti. Odgovora sicer še ni, sicer pa so zelo ažurni in bo verjetno jutri dopoldan že kaj napisanega. Poglej si, mogoče ti bodo boljše razložili kot jaz.[sm=smiley1.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]