Kateri aptamil? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


ALEKSA13 -> Kateri aptamil? (16.10.2007 23:16:27)

Pozdravljeni,

moj fantek (star dva meseca) je do pred nekaj dnevi jedel (ne dojim) Aptamil Prematil (za nedonošenčke), zdaj pa sem mu začela dajati Aptamil Comfort v1 (za lažjo prebavo in proti krčem). Ugotavljam pa, da nima preveč rad te hrane. Rada bi ostala na Aptamilu, vendar ne vem za katerega bi se odločila, kateri je vredu(Aptamil 1, Aptamil Pre....) Ali mi lahko kaj svetujete, kaj ste imele ve? Lp, Aleksa




srki -> RE: Kateri aptamil? (17.10.2007 7:12:50)

Jaz sem imela od samega začetka Aptamil 1, tudi še potem, ko naj bi šla na Aptamil 2, saj mu 2 ni ugajala, tako da je do pričetka dajanja alpskega mleka skozi pil Aptamil 1.




lex -> RE: Kateri aptamil? (17.10.2007 7:39:16)

Midve sva tudi na Aptamilu 1 od vsega začetka, no sedaj sva že 2. Sem se pa prejšnjič v trgovini zaj.... in nisem vredu pogledala in sem vzela hypoalergenega in smrdi ko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]. Sedaj se ga je že navadila, ga je pa najprej ni marala, a se ga je že navadila. Tudi jaz sem ostala na Aptamilu, ker se mi ful lepo redi in mi nekak ni za it na kakšno drugo hrano.




Klarita -> RE: Kateri aptamil? (17.10.2007 12:51:28)

Midva sva od začetka jedla Aptamil HA 1 (hipoalergen), ampak ker ga na žalost ne bodo več uvažali, uvajava sedaj Aptamil 1. Zaenkrat ga vredu prenaša in upam, da bo tako tudi ostalo. Je pa zanimivo, da HA 1 nima nekega vonja in okusa, medtem ko Aptamil 1 smrdi in ima tudi ugabni okus. No v glavnem samo, da bo vredu.
Priporočala bi ti kar Aptamil 1, če otrok nima nekih težav s hrano, tako je meni svetovala pediatrinja.




viv_ -> RE: Kateri aptamil? (17.10.2007 14:31:34)

Jaz sem imela pri obeh Aptamil 1, potem pa Aptamil 2. Aptamil 3 nisem nikoli dajala, smo šli vedno prej na navadno mleko.




Ajvy -> RE: Kateri aptamil? (17.10.2007 21:51:50)

Aptamil pre, ji je bil najbolj všeč, sedaj pa je na Aptamilu 1




Stran: [1]