Mešanje dveh različnih Aptamilov (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


ALEKSA13 -> Mešanje dveh različnih Aptamilov (18.10.2007 15:28:00)

Pozdravljene,

ne vem, ali lahko mešam dva različna Aptamila (ne za vsak obrok, samo če bi bil zaprt po Aptamilu 1)? Poskusila sem namreč z Aptamil Comfort 1 (naj bi bil za boljšo prebavo in proti krčem - so mi ga priporočili), vendar ima moj dojenček po njem drisko in krče, zato bom nadaljevala z Aptamilom 1. Npr. če bi naredila 90 ml, bi dala 2 merici Aptamila 1 in eno Comforta 1. Hvala za kakšen nasvet, lp. Aleksa




bonci -> RE: Mešanje dveh različnih Aptamilov (18.10.2007 16:29:53)

Nama so v trgovini oziroma na sedežu podjetja Kolinska v LJ priporočili mešanje Aptamil Prematila (hčerkica je na robu nedonošenosti) in pa Aptamil AR1. Hčerki dajeva Prematil, fantu pa mešava 2 merici AR in 1 merico Prematila. Zaenkrat deluje.




Anonimen -> RE: Mešanje dveh različnih Aptamilov (18.10.2007 16:33:46)

Jaz sem Aptamil 1 in Aptamil Comfort v razmerju 1 : 1 mešala do otrokovega ... ma ne vem, skoraj do enega leta, se mi zdi.

In to razvno iz tega razloga, ki ga ti navajaš. Sem bila pa na to opozorjena že prej, da če bom iz Aptamila 1, ki ga je zapiral, prešaltala popolnoma na Comformil (takrat se je tako reklo), da bo to tako, driska in krči. Zato se kar takoj potem prešla na mešanico.

Moraš pa potem tako delati vedno, ne samo, ko je že enkrat zaprt.




Anonimen -> RE: Mešanje dveh različnih Aptamilov (18.10.2007 21:21:28)

Jaz sem pri hčerki mešala aptamil 1 in aptamil AR nekaj časa. Probaj, pa boš videla, če mu paše.




lidijad -> RE: Mešanje dveh različnih Aptamilov (18.10.2007 21:53:05)

Jaz sem svoji pupi dodajala Aptamil Pre, nato pa sem začela z Aptamilom 1, seveda postopoma. Najprej sem dala 2 merici A. pre in 1 merico A.1  - par dni, nato 2 merici A. pre in 2 meric1 A.1, nato 1 merico A. pre in 2 meric A.1. Zdaj pa smo na čisti 1.





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.10.2007 22:46:06)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.10.2007 22:49:05)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]