Mirena (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


ABG -> Mirena (22.10.2007 10:43:18)

Pozdravljene, zanima me, kakšne imate kaj izkušnje z mireno? Jaz sem si jo dala vstavit konec septembra. Kmalu nato so se mi začeli pojavljati krči, bolečine v križu in levi nogi. Že po 3 tednih sem dobila menstr., ki pa traja že 5 dni, pa še ne kaže, da bi jo bilo konec. Ali ima še katera kakšne težave, krči, bolečine, daljše menstruacije?




Anonimen -> RE: MIRENA (22.10.2007 10:53:16)

Ojoj.Jaz imam že recept za Mireno,samo še menstruacijo čakam.Ko pa takle berem......[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Anneda -> RE: MIRENA (22.10.2007 11:11:34)

Sama imam mireno že 3,5 let in sem zelo zadovoljna z njo. Je ne bi zamenjala za nobeno drugo kontracepcijo. Je pa res, da traja nekaj mesecev, da se stvari uredijo in takrat lahko računaš na krče, vmesne krvavitve in morda še kakšne nevšečnosti. Vendar je to treba vzeti v zakup.




FLASK_A -> RE: MIRENA (22.10.2007 11:44:54)

Po vstavitvi Mirene se pojavi blaga krvavitev, ki lahko traja 3mesece in ni moteča (vsaj zame ni bila). Zdej imam M, ki je ful blaga (ni bolečin) in traja malo časa, krvavitev je tudi manjše v primerjavi s prej,ko mirene nisem imela. Jaz sem ful zadovoljna.




tananejka -> RE: MIRENA (22.10.2007 20:56:10)

Še ena zelo zadovoljna in brez težav[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




sonjah -> RE: MIRENA (23.10.2007 13:46:30)

Oj. Jaz mam mireno 1 leto in sem full zadovoljna. Krčev na začetku sicer nisem imela, sem pa kar nekaj časa (4tedne) imela krvavkast izcedek-meni nemoteč.Imela sem prej zelo močne menstr.(7-9dni), sedaj pa trajajo 3-5 dni in so zelo šibke ter se pojavljajo na 40dni.




ABG -> Re: mirena (24.10.2007 10:29:51)

A je imela katera po vstavitvi mirene tudi kakšne težave z dojkami (napetost, bolečine), v eni ali obeh, posebno v času rahlih krvavitev?




sonjah -> RE: Re: mirena (24.10.2007 19:42:31)

ne,jaz prav nobenih




tananejka -> RE: Re: mirena (25.10.2007 19:09:54)

IZVIRNO SPOROČILO: ABG

A je imela katera po vstavitvi mirene tudi kakšne težave z dojkami (napetost, bolečine), v eni ali obeh, posebno v času rahlih krvavitev?


Nikoli nič.




kamy -> RE: Re: mirena (26.10.2007 13:50:45)

Tudi jaz sem uporabnica mirene in me zanima, če katera kdaj čuti, da se ji premika? Namreč jaz vsake toliko časa in tudi med odnosom se mi je že zgodilo, da sem čutila čudno bolečino, kot da bi se mi premaknilo (levo ali pa desno)! Ali je lahko to kaj narobe? In ponavadi po tem dobim malo krvavega izcedka in krče! NI TO SAMO PRI ODNOSU, AMPAK TUDI OBIČAJNO! Mireno imam že kake tri mesece!

LP,Kamy




tatjanat -> RE: Re: mirena (26.10.2007 19:47:05)

Haj, tudi jaz imam Mireno že kako leto. Do sedaj sem bila več kot navdušena nad njo. Zdaj po 1 letu pa sem začela krvaveti. Kot menstruacija. Vsakih 20 dni ali manj in občutek kot bi me nekaj zbadalo. Bila sem pri ginekologu, ki je potrdil, da je možno da gre za menstruacijo- to pa lahko pripišemo Mireni. Ali ima še katera podobne težave? 




Stran: [1]