Kako zgledajo (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


muška -> Kako zgledajo (22.10.2007 12:35:54)

Kako zgledajo rojstni dnevi otrok na bazenu? Moj sine bo kmalu praznoval in ker se odločamo, da bo letos malo drugače, me mika ta varianta. Je že kdo imel takšno praznovanje? Kako izgleda? Kako ste bili zadovoljni?
Zdaj koliko lahko razberem iz "reklam" okoli tega, povsod piše, da imajo igrico skriti zaklad, ko ga najdejo je notri darilo za obdarovanca, pa da se igrajo in da na koncu dobijo slike. Mene pa res zanimajo vaše izkušnje, kako to zgleda v real lifu [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Balonchy -> RE: Kako zgledajo (22.10.2007 12:40:38)

Nimam pojma kako to izgleda!

Pripomnila bi le to - upam,da je fino zavarovano kar se bazena tiče!!!???




kofetek2010 -> RE: Kako zgledajo (22.10.2007 12:40:52)

Naš mulc je že bil na takšnem RD v Atlantisu - kako zgleda? Pojma nimam, ker nisem bila z njim notr, mapak mulci so se zabavali. Trenutno je pri naših mulcih najbolj in bowlanje.




muška -> RE: Kako zgledajo (22.10.2007 12:58:36)

kako misliš zavarovano? Zraven so baje učitelji plavanja-animatorji, na 6-8 otrok eden. kaj več pa ne vem




Anonimen -> RE: Kako zgledajo (22.10.2007 13:28:16)

Men se ne zdi to najbolj varna varianta praznovanja rojstnega dneva,sploh,ker so v igri otroci.Jaz vem,da mojega otroka vrjetno ne bi pustila,pa tud če bi bil dober plavalec.Boljša je preventiva.En plavalni učitelj na 6-8 otrok ja zame premalo.




Taula -> RE: Kako zgledajo (22.10.2007 13:33:08)

 
Meni je luštna ideja, ampak odvisno koliko so otroci stari. Itak jih dajo k malim bazenom kjer je nizka voda.




Stran: [1]