|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje ste dvojne nosečke?
24.10.2007 21:25:43   
filipinka
Jaz se malo javljam, ker sem cela vzhičena, ker sem danes videla svoja user posted image user posted image ! Bili smo namreč na NS! Vse je o.k., edino malo me muči, ker je en 8 mm manjši. Napišite malo kako je bilo pri vas na pregledih NS.
Sama bom bolj podrobno jutri, ker me mojuser posted image  prvorojenček že vabi v posteljo-mama-beri mi!!! Nočko!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
24.10.2007 22:17:28   
piškamiška
Mi gre na user posted image user posted image user posted image user posted image vsakič, ko se spomnim, kako je bilo na NS.  Na tem pegledu sva z user posted image izvedela, da bomo dobil user posted image user posted image . Moj je skoraj pod mizo padel. Oba sva bila še nekaj časa v šoku, ampak potem, ko je šok minil,  sva bila in še vedno sva navdušena. user posted image user posted image

Pregled (NS) pa je bil super. Pregledali in premerili smo vsakega posebej. Itak, da ne moreta biti enako velika. Tudi pri nas je bilo tako, da je eden manjši od drugega. Dobila sva tudi CD s filmčki.

lp
piškamiškauser posted image user posted image


(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
25.10.2007 7:28:33   
filipinka
Zanimivo, da do NS nista vedela, da nosiš dvojčka. Je pa lepo, povej! Nekje sem prebrala, da bomo družine z dvojčki prav posebne družine.
Mi nismo dobili nič filmčka, samo ene par slikic. So tudi krasne. Najlepši prizor je bil, ko sta oba cicala prstke!user posted image
Tebi že kar gre h koncu kaj? Še največ 10 tednov pa bo, ne! Uživaj!

(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
25.10.2007 10:20:50   
soncek.djukelica
zdravo,

pri meni je Ajček bil zmeraj večji kot Bejček! Ko sem o tem spraševala svojega G., je rekel,da naj me ne skrbi kaj dosti! Če je odstopanje več kot 10% pa hočejo ugotoviti zakaj drugi zaostaja v rasti!  

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
25.10.2007 12:16:29   
piškamiška
Filipinka, ja sem svojo G na  pregledu spraševala ali sta dva ali je eden (kaj pa vem od kod to vprašanje...imamo v druzini dvojčke) in je zatrjevala, da je eden in da je zelo malo verjetnosti, da sta dva. V glavnem mi je zagotavljala, da je eden. user posted image Zato  je bil šok še toliko večji, ampak sedaj ne bi za nič na svetu zamenjala za enojčka. Se mi zdi, da vsak pač ne more imeti dvojčkov, enojčka pač. user posted image Zato tudi jaz menim, da smo posebne.user posted image


Ja meni je pa najbolj ostal v spominu, ko sta se  božala po obrazčku. Sta bila oba glavično in sta imela glavice obrnjene drug proti drugemu, tako, da sta se dotikala z rokicam. Kako pocukrano lepo.user posted image
Itak mi pa vsakič, ko ju vidim zasolzijo očke.user posted image

Ja počasi, teden za tednom se prižlizujem koncu. Upam, da bosta zdržala v garsonjeri vsaj do 36t. Bom pa kar pogrešala tale moj trebušček in brcike v njem.

lep sončen dvojni pozdravček
user posted image user posted image


(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
25.10.2007 12:43:44   
GoYa
Filipinka, v katerem tednu pa si imela NS. Jaz jo imam šele čez 3 tedne in takrat bom že v 14t. Se mi zdi kar malo pozno.

Je pa lep občutek vedno znova, ko vidiš svoje sončke pod srčkom, a ne user posted image .

(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
25.10.2007 17:01:21   
filipinka
Sredi 13-tega

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
26.10.2007 15:15:53   
piškamiška
Tudi jaz sem imela NS v 14t. Me je na začetku naročila v 12t in ko smo ugotovili, da sta dva, nas je naročila cez 14 dni, ko sta bila malo večja.

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
26.10.2007 21:26:58   
filipinka
In koliko sta bila velika? Naša dva sta bila en 5,8 cm in 6,6cm. En je manjši! A je rekla, da je to še o.k..

(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
5.11.2007 8:05:09   
lumpa1
Ojla! Mi smo meli nuhalno ravno, ko je bilo polnih 12 tednov. Se pravi prvi dan 13. Bila sta pa 6,2 in 6,5 cm velika.
Kaj pa tiste, ki ste mele že morfologijo - kakšen obseg glavic pa trebuščkov so imeli vaši sončki? Js sm jo mela v 22. tednu, pa je blo tkole: obseg glavice A: 191, B: 187
obseg trebuha A: 164, B:164, flemur - A:36 B:35 , premer glavic A:52  B:49, cerebelum A: 21,5 in B:20,3 To so vsi  podatki k sm jih dobila. Kolk sta velika al pa težka, pa ne vem user posted image

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
5.11.2007 12:32:50   
gt
Mi gre na vsakič, ko se spomnim, kako je bilo na NS. Na tem pegledu sva z izvedela, da bomo dobil . Moj je skoraj pod mizo padel. Oba sva bila še nekaj časa v šoku, ampak potem, ko je šok minil, sva bila in še vedno sva navdušena.


Tudi jaz se sedaj nasmejim ko se spomnim za nazaj na NS ko so iz enega "ratal" trije.
Takrat sva pa kar nekaj časa ležala/sedela z odprtimi usti..

user posted image

(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
6.11.2007 10:58:35   
piškamiška
GT, kako ste pa vi kaj?
Kako napredujejo vaši fantje?user posted image  

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
6.11.2007 13:35:50   
gt
Fantje so ven iz inkubatorjev v tople posteljice. Dihajo lepo sami brez dodatnega kisika z občasnimi padci še.
Zdej smo jih počas začel navajat na cucelj in začenjamo tudi z nego. Še kake 3-4 tedne pa smo doma ;)

(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
6.11.2007 15:28:02   
emaa
Ja super no, le tako naprej, Je pa poseben občutek, ko so vsi doma.

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
7.11.2007 10:56:23   
filipinka
bravo gt!user posted image Samo, da ste super!

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
7.11.2007 14:42:50   
bugnavilea
POzdravljene punce! Evo mene .. Teče mi 22. teden,  pa se mi zdi kot da bi bila že proti koncu nosečnosti. user posted image user posted image user posted image  MAdona ... merim trebuh vsak dan ... pa se mi zdi, da je vsak dan za 1 cm večji. Sedaj sem na 98 cm ... v prvi nosečnosti sem v teh tednih bila komaj na 93. Hmmm ... user posted image

Sicer se me je pa zadnje čase lotila ena taka grozna lakota, da je prav groza. Stalno nekaj prežvekujem in se mi zdi, da sem skos lačna. user posted image  Mogoče se pa res zdej ta mala dva ornk razvijata, pa rabita mal več.

Drugače pa smo mi ko šus. Naša dva fanta že prav fino brcata ... zadnje dva dni že skoraj mal preveč ... hahaha ... in tudi na vseh pregledih do sedaj sta se obnašala lepo. user posted image user posted image user posted image user posted image  Tako da ... ... šibamo dalje ... in bomo videli do kje prilezemo vsi skupaj ... user posted image

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
12.11.2007 15:16:55   
katka28
Lep pozdrav se od mene. Tudi pri nas pricakujemo dvojcka. V 14 tednu smo imeli NS in rezultati so vec kot odlicni. Zdaj pocasi rastemo. Smo pa v 17 tednu. Ravno jutri gremo na pregled in srcno upam, da bom spet videla najina soncka. 

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
13.11.2007 11:28:39   
manjasuper
Ojla,
mi tudi pričakujemo dvojčka.user posted image user posted image Sem v tudi v 17. tednu in sem že zelo, zelo okrogla. Se s prvo nosečnostjo ne more primerjati. Tudi mi smo se že počasi navadili na misel, da nas bo 5. Zanima  pa me kdaj ste se začele resneje pripravljati na prihod novih sončkov in do kdaj je mogoče še dokaj normalno tekati naokrog (trgovine in podobno).
Lepo pozdravljene

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
13.11.2007 13:50:25   
MARTINŠČICA
Jaz sem ravno s prvega UZ - nosim user posted image user posted image , eden meri 5, drugi 8 mm, oba srčka bijeta in vse je čudovito. Jaz sem takoooooo srečna.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu manjasuper)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
13.11.2007 14:38:50   
j6
Kako ste ?Jz se zdaj počutim zelo dobro, zato sem  še kar v službi.Pa ve? NS imam 21. Drugače pa mi trebušček kar raste. Sem že na nosečniških hlačah.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
13.11.2007 14:55:32   
Skye
No pa da se vam še jaz pridružim. Jutri bom dopolnila 12 teden. Zanosila po ICSI. Še zdaj ne morem prav verjetiuser posted image  Počutim se super. NS imam 23.11...j6 blizu svauser posted image

Tud meni se trebušček že mal pozna...sam verjetno bolj od ogromne količine hrane ki jo pojemuser posted image

Sem pa opazila, ko ležim, da imam nekakšno izboklino tik nad sramno kostjo...le te še pred par dnevi ni bilo....to pa je verjetno posledica nosečnostiuser posted image

Martinščica še tukaj enkrat čestitke user posted image user posted image

(odgovor članu j6)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
13.11.2007 19:56:09   
soncek.djukelica
čer,

jaz pa pa že v finišu!user posted image  Se zna zgodit, da me konec novembra že pošlje rodit!user posted image  
Manja, jaz sploh nisem hitela z nakupi! V prve nakupe sem šla v zadnjem tromesečju!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
14.11.2007 10:15:39   
katka28
Midva z mozem bova sla po nakupih v januarju, ker ne vem ali bom kasneje sposobna okoli letat. Ze zdaj po eni uri komaj stojim tako, da samo iscem kje se lahko ulezem.
Smo pa vceraj bili pri G in sem spet videla svoja soncka obrnjena sta drug proti drugim tako, da se gledata in spoznavata. 11.12. imam morfologijo, 12.12. pa test z glukozo
Ali so ze kateri od vas povedali ali bo rodila s CR ali normalno? In kdo to doloci tvoja G ali v porodnisnici?

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
14.11.2007 10:37:41   
GoYa
Mi smo tudi danes videli user posted image user posted image . Lepo ju je vedno znova gledati user posted image . En je velik 6,5 cm, drugi 5,9 cm. Tudi Ns smo dali že mimo in izvidi so ok. Zdej bom pa počasi res kako knjigo o dvojčkih naročila prek amazona. Do zdaj si nisem upala user posted image .  O nakupih pa šele drugo leto. Ne smemo prehitevati.

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
14.11.2007 12:12:07   
soncek.djukelica
katka, sej za CR se ne odločajo tako hitro! pri meni je en- ajček že kar nekaj časa glavično, drugi je bil prečno (na morfologiji), potem se je bejček postavil medenično- to so ugotovili na UZ v 28-30 tednu, sedaj pa sem imela ponoven UZ; v 34 tednu, pa je tudi drugi glavično! tako da, ne prehitevajo z CR! razen, če so druge indikacije, visok krvni pritisk, glukoza v urinu... pa tudi če je eden glavično, drugi pa medenično se odločajo za naraven porod, saj ko gre prvi ven, se lahko drugi sam zasuka, oz. ga kar z nogami ven povlečejo!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?