Podaljšanje porodniške iz naslova alergije (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Alergija



Sporočilo


BarbaraO -> Podaljšanje porodniške iz naslova alergije (12.12.2004 20:01:47)

Zanima me, če so kateri odobrili podaljšanje dopusta za nego in varstvo otroka, če je le-ta imel SAMO alergijo na kravje mleko in jajca? Rada bi dobila podaljšanega (prvotno so mi prošnjo zavrnili, zdaj čakam odgovor na ugovor), saj me precej skrbi, kako bo z dieto v vrtcu. V dveh vrtcih, kamor sem dala prošnjo, trenutno nimajo prostora, preostane mi le Ljubljana, kar pa mi je precej od rok, ker delam v Trzinu. Tako bo morala Enja začasno v nek drug vrtec, ko se bo (če se sploh bo) pokazalo kakšno prosto mesto v enem od "mojih" dveh vrtcev, jo bomo pa prestavili. Situacija bi bila veliko lažje rešljiva, če bi dobila podaljšanje za 3 mesece.

Kakšne izkušnje imate pa ve?




urši77 -> Podaljšanje porodniške iz naslova alergije (12.12.2004 21:22:59)

Neka znanka je dobila podaljšanje-ravno zaradi istega razloga.




ZARA -> Podaljšanje porodniške iz naslova alergije (12.12.2004 21:25:45)

moji prijateljici so podaljsali,ker je imela detka alergijo na gluten...




Anonimen -> Podaljšanje porodniške iz naslova alergije (12.12.2004 21:44:35)

Ja, tudi moji znanki so podaljšali zaradi alergije na mleko.




Janeja -> Podaljšanje porodniške iz naslova alergije (13.12.2004 17:38:49)

BarbaraO,
meni so podaljšali do Janovega 15 meseca starosti, vendar je imel na izvidu napisane 4 alergene. Mi je pa že Janova zdravnica - preden je poslala vso dokumentacijo na komisijo - rekla naj ne pričakujemo preveč, ker v Celju baje le redko potrdijo podaljšanje. Sva imela menda res srečo.

Upam, da bo tudi tebi uspelo. Držim pesti.

LP
Janeja




BarbaraO -> Podaljšanje porodniške iz naslova alergije (14.12.2004 14:30:51)

Janeja, a tebi je tvoja pediatrinja vse pošiljala na komisijo? Jaz sem morala sama poslati na CSD (v mojem primeru v Mozirje), oni pa so poslali papirje naprej komisiji. S tem, da meni pediatrinja ni hotela dati nikakršnega priporočila za podaljšanje, ampak me je le spodbujala, da bom sigurno dobila podaljšano, ker sem bolj od daleč itd. Zdaj pa res ne vem, kaj in kako je prav?!




Stran: [1]