RE: Barva oči (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


elyy -> RE: Barva oči (13.10.2009 18:42:00)

Zanima me je katera imela iskušnjo (moj malček ima pr 4 mesecih pri levem očesu šerence-rjave barve,drugo oko pa ima modre barve)??
Se bo spremenilo ali bo ostalo tako??




mateyka -> RE: Barva oči (13.10.2009 19:00:59)

kolikor vem, se lahko barva oči spreminja tudi tja do 4-5 leta.




manna -> RE: Barva oči (13.10.2009 21:06:23)

nevem kako je s tem, poznam pa fantka ki je star eno leto in dva meseca, pa ima očke modre, samo na desni strani ima na šarenici eno rjavkasto liso. 




čipka -> RE: Barva oči (14.10.2009 15:54:32)

Jaz imam modre, moj rjave in hčerka ima očke čist po njemu, nekje sem prebrala, da so temnejše či dominante in se v 80° primerih (mora, rjava), otrok rodi z rjavimi očmi. Čeprav je naša mala imela pri rojstvu sive, ima zdaj pri dobrem 1 letu čito rjave oči kot oglje.:)




manna -> RE: Barva oči (14.10.2009 21:26:10)

Midva imava oba rjave, najina punčka pa modre. Se hecamo da ima poštar modre [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]






Češnca -> RE: Barva oči (14.10.2009 22:12:18)


IZVIRNO SPOROČILO: elyy

Zanima me je katera imela iskušnjo (moj malček ima pr 4 mesecih pri levem očesu šerence-rjave barve,drugo oko pa ima modre barve)??
Se bo spremenilo ali bo ostalo tako??


Lahko tudi ostane... Jst sem mela recimo do konca OŠ čisto modre oči, potem pa so mi začele sivet, pa rjave "flekce" mam... V glavnem zdej mam sivo-modro-zelene s primesmi rjave! [sm=jezicek.gif]
Najin ta prvi sinček, ki ma zdej dobri dve leti, je mel tud dolgo čisto modre, zdej se mu barvajo zeleno (zelene oke majo očka in obe babici).




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]