Plenice Linostar (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


zoom zoom -> Plenice Linostar (6.11.2007 15:22:56)

A jih katera uporablja? Kako ste zadovoljni? Sem vidla, da so ponovno prišle v trgovino in me zanima če se jih splača kupit?

Se pa opravičujem, če je že kakšna tema odprta, samop je nisem našla.

Lp




iva01 -> RE: Plenice Linostar (6.11.2007 15:25:20)

baje da so bile včasih vredi, sam jaz jih pr našem nisem uporabljala ker jih ni bilo zta dobit, tko da iz svojih izkušenj nevem, mi pa je ena znanka rekla da jih je ona uporabljala za svojga prvega otroka in so bile dobre.




melanija -> RE: Plenice Linostar (6.11.2007 15:40:56)

Od kar so ponovno pri nas jih uporabljam za hčer. Prej jih nisem poznala. Sam nam so super. Niso ne predebele ne pretanke, zadaj na hrbtu imajo lastiko, tako da se fajn primejo in ne lezejo tako kot pamperske(ta problem sem imela pri prvi hčeri).

Jaz jih priporočam.




čaki -> RE: Plenice Linostar (6.11.2007 17:51:07)

jaz sem jih mela pred 8 leti, ampak samo podnevi, ker  ponoči niso zdržale, pa je vse prišlo skoz




ona -> RE: Plenice Linostar (6.11.2007 18:22:03)

Jaz sem pred 9 leti za sina uporabljala samo te plenice in so mi bile najboljše!
Ne vem,najboljše da provaš en paket!




FORZA -> RE: Plenice Linostar (6.11.2007 18:42:18)

Jas sem za tavečjega sina uporabljala plenice linostar.
Zdaj so pa v prodaji LIONSTAR sem že gledala no kupila jih še nisem za tamalega, sam nevem a so to sploh iste kot so bile one pred leti?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Če je že katera poskusila tele prosim mnenja.
Jas drugače sedaj uporabljam pampers active fit, ker vse ostale mu ponoč premočijo.




Moyca_ -> RE: Plenice Linostar (6.11.2007 20:03:54)

jaz ne[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




lelaval -> RE: Plenice Linostar (6.11.2007 20:53:34)

Jaz sem pred 9 leti za sina uporabljala samo te plenice in so mi bile najboljše!

Jaz isto. Za najmlajšo pa kupujem le Mullerjeve, ker je po vseh drugih imela vneto ritko. Pamperske je prenašala edino Newborn.




honey -> RE: Plenice Linostar (7.11.2007 13:24:38)

LIONSTAR plenice sem kupila 1x, ker jih uporabljamo samo še ponoči, ampak mi nekako niso preveč všeč - ker kadar mali veliko spije ponoči, mu sigurno premočijo. Čez vikend pa ponavadi malo dlje spimo in mu tudi premočijo, pa četudi ponoči ne pije veliko. Tako da vseeno ostajamo pri Mullerjevih.




Lory -> RE: Plenice Linostar (7.11.2007 16:20:05)

Zanič. Ponoči premočijo. Kupla en paket in nobenga več.




Enolla -> RE: Plenice Linostar (7.11.2007 18:40:43)

Samo majhen popravek: to niso LINOSTAR plenice ampak LIONSTAR. Niso iste.




Stran: [1]