Kateri praški? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


BRINA J. -> Kateri praški? (7.11.2007 17:36:26)

Zanima me katere praške uporabljate vi za pranje barvanega oz. belega  perila  in mehčalce, da so nežni in učinkoviti? Do sedaj sem imela ariel color gel, vendar se mi zdi da ne opere več tako kot je včasih, ariel v prahu z mehčalcem že notri za belo pa  je tako močnen da ko sem dala perilo sušit sem imela roke cele izsušene pa hrapave. Mehčalec Lenor summer je kar v redu, včasih je pa dosti bolj dišal. Hvala za odgovore.




moci -> RE: Kateri praški? (7.11.2007 17:50:46)

frosh in nepalske oreške. mehčalca ne uporabljam. 




kajalin* -> RE: Kateri praški? (7.11.2007 18:21:34)

Frosh in ariel v trdi šlatli.mehčalec pa frosc-roza.
kaki oreški,zakaj se pa to uporablja?




BRINA J. -> RE: Kateri praški? (7.11.2007 19:17:30)

Kje se da kupit izdelke frosch? Nisem še slišala za njih.




Anonimen -> RE: Kateri praški? (7.11.2007 19:43:27)

Nepalske oreščke.

Frosh kupiš v Mullerju.




Anonimen -> RE: Kateri praški? (7.11.2007 19:47:56)

IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen
Frosh kupiš v Mullerju.


Ali v DM.

Kje pa oreščke kupujete? Pa kok to stane, pa za kako dolgo jih imate?




moci -> RE: Kateri praški? (7.11.2007 21:22:55)

http://www.biosi.si/product_info.php?products_id=357&osCsid=4701eea5a38820c6c7e7b5be0a3824d1






Anonimen -> RE: Kateri praški? (7.11.2007 21:58:19)

IZVIRNO SPOROČILO: moci

frosh in nepalske oreške. mehčalca ne uporabljam. 

Enako, s tem da uporabljam Froschev mehčalec tudi. Ampak samo ko perem z gelom, če perem z oreški, mehčalca ne uporabim, ker ni potrebno.




Anonimen -> RE: Kateri praški? (8.11.2007 9:36:51)

A tiste, ki perete z oreščki, a daste kaj eteričnega olja (sivko) tja, kjer se da mehčalec?




dana -> RE: Kateri praški? (9.11.2007 7:54:29)

Pa še eno vprašanje v zvezi z nepalskimi oreščki - ali spravijo ven tudi trdovratne madeže (npr. trava, sadje ipd)??

Sem že večkrat razmišljala o nakupu, samo jaz rabim zaradi sina močan prašek da spravi ven vse madeže ki jih nabere tekom dneva[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




orhideja75 -> RE: Kateri praški? (9.11.2007 7:59:37)

pri nas imamo pa trenutno Dach tekoči + mehčalec Ornel zeleni. cunje res dišijo, kot že dolgo ne. res po tistem svežem. tudi potem, ko cunje vzameš že iz omare.
za belo perilo pa ariel tekoči brez mehčalca (ker dam v sušilca - se mi ne da obešat spodnjih hlač[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image])




Skabi -> RE: Kateri praški? (9.11.2007 14:54:32)

Frosch je edini, ki  ga uporabljamo.  Brez mehčalca, oblačila najlepše dišijo, če se sušijo na zraku, potem jih dam še za 5 minut v sušilca in so mehka. 




Pobalami -> RE: Kateri praški? (9.11.2007 15:02:17)

Jaz pa sploh ne maram, da mi cunje preveč dišijo po mehčalcu. Nisem še našla tapravega.

Prašek pa uporabljam Hoferjev tekoči. Tudi Frosch linija mi je všeč.




Anonimen -> RE: Kateri praški? (9.11.2007 15:06:55)

IZVIRNO SPOROČILO: dana
Pa še eno vprašanje v zvezi z nepalskimi oreščki - ali spravijo ven tudi trdovratne madeže (npr. trava, sadje ipd)??


Ne, jaz jih zato več ne uporabljam.


Sicer pa mi od mehčalcev najbolj diši Quanto Pacific Ocean.




janca -> RE: Kateri praški? (10.11.2007 19:52:22)

Dash tekoči, redkokdaj ariel. Mehčalca ne uporabljam, ker sušim v sušilcu. Za fleke se ne sekiram prav dosti, ker se mi jih ne da drgnit na roke. Fleke od sadja npr. breskve sm najprej podrgnila z milom veniš nato pa v stroj. Pa je šlo. Sam zdej ko delam ni več cajta. Pač ostane kakšen flek na majčkah pa kaj za to. Pri nas nismo tok natančni. Itak se vsak dan[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]  preobleče včasih tudi večkrat na dan.




moci -> RE: Kateri praški? (10.11.2007 21:07:25)

IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

A tiste, ki perete z oreščki, a daste kaj eteričnega olja (sivko) tja, kjer se da mehčalec?

jaz sem pomarančnega, pa ni nič dišalo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




3T -> RE: Kateri praški? (10.11.2007 22:50:37)

Jaz uporabljam Frosch gel - lahko kupiš tudi Spar-u, po novem.

Mehčalca ne uporabljam, imamo sušilnega, če pa že, pa zaradi vonja in sicer Frosch Mandel.

Oreščki so fajn stvar, vendar za trdovratne madeže premalo.

V tem primeru jaz pred pranjem "namažem" z BIO SHOUT oz. OMINO BIANCO gelom, pa še takrat ne gre vedno dol, saj veste sadje, drekec, ... če katera pozna kakšno res učinkovito reč, naj mi prosim sporoči.




maca123 -> RE: Kateri praški? (13.11.2007 14:42:29)

Jaz sem pa tako natančna, da ne prenesem enega fleka na otroških oblačilih. Jah pač moja slabost ali kakor hočete.
Uporabljam Fewa prašek za pisano perilo ter Ariel tablete ali Persil tablete za belo perilo. Mehčalce vedno malo menjam. Za fleke pa uporabljam od Vanisha ali Dr. (ne vem kaj je že) tekoči gel za pošpricat in nato še dodam kakšno merico Vanisha (praška), ko dam prat. Imam vse cunje brez madežev. Če mi pa slučajno kakšnega ne uspe odstranit dam pa še program za predpranje ali namakanje. To je to:))




smigli -> RE: Kateri praški? (13.11.2007 14:47:39)

Dash v prahu in silan sensitive zelene barve, ta kombinacija mi je do sedaj najboljša.




Stran: [1]