katera ve kaj bi bilo (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> katera ve kaj bi bilo (12.11.2007 20:27:37)

Punce prosim pomagajte noseča sem 28 tednov in danes me že cel dan neki tako čudno trga med nogami ali je možno da sem kaj odprta.  Potem pa sem prej šla na WC na malo potrebo  in ko sem si brisala je na papirju ostala takšna sluzasta kepica belo prozorne barve takšna sluz premera 1 cm če ne še več.

Problem je ker sem prvič rodila 2 meseca prej sicer imam sedaj veliko verjetnost prezgodnjega poroda me pa malce skrbi.
En teden nazaj sem bila na pregledu in je bilo vse bp, razen kratkega materničnega vratu.

Prosim kakšna pomočka pa brez zamere





Magi* -> RE: katera ve kaj bi bilo (12.11.2007 20:29:24)

takoj v porodnišnico. lahko, da ni nič, ampak glede na tvoj prvi prezgodnji porod, bi se na tvojem mestu šla pokazat.




Anonimen -> RE: katera ve kaj bi bilo (12.11.2007 20:32:26)

Pojdi se pokazat v porodnišnico. Mi tukaj žal nevemo natančno, kaj neki bi to lahko bilo. Lahko da je čep, lahko le, da je povečan izcedek. Pojdi na pregled. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/pikapoka2.gif[/image]




Petraa -> RE: katera ve kaj bi bilo (12.11.2007 20:34:28)

Jaz sem imela ogromno sluzi celo nosečnost.Lepo počivaj,to pomeni da leži in se pusti dragemu razvajat.Če bo pa kaj hujše ali pa bolečina ne bo prenehala pojdi do g




kekec in mojca -> RE: katera ve kaj bi bilo (12.11.2007 20:41:17)

Na tvojem mestu ne bi počivala doma, ampak bi šla raje v porodnišnico. Če ne drugega, boš vsaj bolj mirna in boš vedela, da je vse ok. 




paris -> RE: katera ve kaj bi bilo (12.11.2007 21:21:45)

Jaz bi šla v porodnišnico.




Anonimen -> RE: katera ve kaj bi bilo (12.11.2007 21:25:54)

Kako izgleda ta ČEP ?
prvič mi je samo voda odtekla in to je bilo to
bom šla zdaj ležat boli me pa nič ne




Magi* -> RE: katera ve kaj bi bilo (12.11.2007 21:30:59)

čep je sluz. običajno pride ven taka sluzasta kepa, včasih so tudi sledovi krvi v tej sluzi... vsekakor se pojdi pokazat.




Naja30 -> RE: katera ve kaj bi bilo (12.11.2007 22:53:14)

Čep je vsaj rjavkast če že ne krvav in ga je veliko. Pojdi se pokazat, boš vsaj mirna.




Anonimen -> RE: katera ve kaj bi bilo (13.11.2007 9:36:40)

Noč sem preživela še v enem kosu,
Moj mož pa je ugotovil da je možno da bi bila to strjena stara sperma a je možno [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ?

Rjavkasto ali krvavo pa ni bilo nič. Bolj prozorno belo.




Stran: [1]