LJ CENTER - kateri vrtec priporočate (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


malina7 -> LJ CENTER - kateri vrtec priporočate (18.11.2007 17:22:22)

Zivjo,
nasa tamala ima sicer sele dobra 2 tedna, ampak glede na situacijo z vrtci, moram ze razmisljati, kam bi jo vpisala... Zivim v centri LJ (pri Drami), sluzbo pa imam pri na zacetku Celovske, me zanima, kateri vrtec priporocate v tem rajonu?

Ali lahko kje dobim zemljevid z vsemi vrtci v LJ?

Hvala,
nina




mamci -> RE: LJ CENTER - kateri vrtec priporočate (19.11.2007 9:11:54)

jaz ti samo toplo priproročam, da ČIMPREJ oddaš vlogo za vrtec, da ga boš kasneje zagotovo dobila.

Predlagam ti tudi, da oddaš vloge v več vrtcev.

V centu imaš vrtec Ledina, Dr. Franceta Prešerna,...

Seveda imaš pa opcije tudi v Šiški.

čau




PinkaPolonka -> RE: LJ CENTER - kateri vrtec priporočate (19.11.2007 10:34:45)

Pozdravljena,
mi obiskujemo Vrtec pod gradom, Enota Stara Ljubljana. Smo neverjetno zadovoljni. Je majhen vrtec z 2-ma oddelkoma jasli in 3-mi oddelki malčkov (posledično smo manj bolani). Na primerni lokaciji za otroke. Predvsem pa z vzgojiteljicami, ki so naravnost fantastične.  




blustar -> RE: LJ CENTER - kateri vrtec priporočate (26.11.2007 20:46:50)

Mi smo v vrtcu blizu tvoje službe (začetek Celovške) - v Čenči (vrtec Najdihojca) in smo tudi zadovoljni. Je na Lepodvorski.

Od vrtec tu okoli mi je sigurno najboljši, ne poznam pa ostalih vrtcev. Sodelavci mojega dragega, ki imajo otroke, so Čenčo zelo pohvalili, mene je že ime pritegnilo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Še leto nazaj ni bilo navala in se je kar dobil prostor, zdaj je pa precej novozgrajenih blokov in zato bo tudi več otrok. Letos se je že poznalo. Mi smo vlogo sicer oddali enkrat marca in smo dobili prostor. Ko smo začeli septembra, pa so bili v naši skupini samo 4 malčki, tako da po moje ni taka kriza. No, do pomladi jih bo nekje 12 v skupini.




Anonimen -> RE: LJ CENTER - kateri vrtec priporočate (27.11.2007 10:42:48)

Vrtci po Sloveniji: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1146728




Stran: [1]