Božiček ima probleme z obdarovanjem. (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


* -> Božiček ima probleme z obdarovanjem. (23.12.2004 9:03:23)

Kaj naj božiček podari malčkom starim 10 in 11 mesecev? In 2 leti staremu, 6 let stari punčki...Bili so pridni namreč...

Malce problemčov ima ta najin božiček:zmeden2:

prosim za nasvete!
Hvala!:kava:




Teni_ -> Božiček ima probleme z obdarovanjem. (23.12.2004 9:05:25)

Jaz sem naši kupila take pingvinčke za v vodo v Baby Centru. So pa od 1 leta naprej, tako, da tako darilo pride po moje prav tudi 10 in 11-mesečnim. ŠŽe cena ni bila pretirana, glede na ostale cene za otroke.(nekaj čez 3000). Za ostale pa ne vem.

LP,
Mojca:rozica:




Mina1 -> Božiček ima probleme z obdarovanjem. (23.12.2004 9:06:40)

Za dvoletnika:modri:: z legokockami/Duplo ne moreš zgrešiti, ali pa kakšen bagerček od firme Bruder (so najboljši) in imajo takšna kolesa, da ne ropota in uniči parketa;) - za fantka torej.

pa-pa Mina1 32t:nosecka:








kofetek2010 -> Božiček ima probleme z obdarovanjem. (23.12.2004 9:10:17)

Naš božiček bo enemu ful pridnemu malemu bebeknedlu prinesel Clemmy kocke (tako ta veliko škatlo), ker je res zlato dete...

2 letniki imajo radi avtobobilčke in garaže, ali pa gasilske avte, bagre, hruške, rovokopače, vlake,...

6 let stare punčke pa - ne vem :zmeden2: mogoče kakšno didaktično igrico, če že hodi v šolo mogoče kakšno lepo peresnico ali pa ta veliko škatlo Jolly barvic (tiste, ki imajo zlato in srebrno barvico...)

Upam, da sem ti vsaj malo pomagala...

lp
jana73




African queen -> Božiček ima probleme z obdarovanjem. (23.12.2004 9:11:53)

Hoooojla,
Ne vem, mogoče bi šestletnici kupila kako Barbie ali tiste punčke k so zdej moderne:Bratz, ali pa kako majčko,glede na to,da se že take punčke rade štimajo..
2-letniku pa mogoče kak vlakec(vsaj moj ta mali to obožuje)ali kak avto..
Za tiste čist ta male pa ne vem..
Ciao,LadyB.




india -> Božiček ima probleme z obdarovanjem. (23.12.2004 9:42:44)

Za deklico če ima dolge laske kakšen okrasek ali gumice,špangice,trak,...za dvoletnika recimo v Baby centru velik kamion z dodatki, hruška,... ali polžek z oblikami... za malega baucka pa morda lonček za pit,ki se ne prevrže, kakšno igračo ,ki jo lahko pred seboj potiska....:rozica::miska::angel:




malika -> Božiček ima probleme z obdarovanjem. (23.12.2004 9:59:21)

Pri 10 in 11 mesecev, ne boš mimo vdarila s kakšnim CD-jem pesmic, ali knjigico.
Dvoletnik obvezno avto, sploh kakšen glasen, frajla pa kakšen modni dodatek, mogoče otroški parfum ali kakšno majčko ali lepo spodnje perilo.




Stran: [1]