Zeleni čaj in nosečnost (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Zeleni čaj in nosečnost (20.11.2007 18:55:55)


Kako je s pitjem zelenega čaja v zgodnji nosečnosti in sploh v nosečnosti? Ali je pitje priporočljivo ali se ga odsvetuje? Ena skodelica naj bi bila OK, ali se motim? 




Anonimen -> RE: Zeleni čaj in nosečnost (20.11.2007 19:00:47)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Kako je s pitjem zelenega čaja v zgodnji nosečnosti in sploh v nosečnosti? Ali je pitje priporočljivo ali se ga odsvetuje? Ena skodelica naj bi bila OK, ali se motim? 


Ne motiš se.




Anonimen -> RE: Zeleni čaj in nosečnost (20.11.2007 19:25:53)

Zmernost še nikoli ni škodila. To pomeni, da če popiješ eno skodelico čaja na dan, ali pa na teden, da ne bo nič narobe. Nisem še slišala, da bi zeleni čaj škodoval. Z njim je podobno, kot s kavo. Pij ga kot običajno, le zmanjšaj. To je moje mnenje.




Anonimen -> RE: Zeleni čaj in nosečnost (20.11.2007 21:57:51)

Zeleni čaj je kot kava mi je rekla g. Sama sem morala piti 2-3 kave na dan zaradi nizkega pritiska. Tako je ukazala g. Rekla je da lahko tud 1 skodelico čaja in pol šalce kave, da to ne škodi in ni nič narobe.




Magi* -> RE: Zeleni čaj in nosečnost (21.11.2007 4:41:32)

nekaj malega o zelenem čaju najdeš tu.

čaj in kava nista enaka. enaka količina čaja ima veliko manj kofeina in veliko več dobrih učinkovin.


jaz celo N pijem veliko skodelico zelenega čaja dnevno. po zelenem čaju mi še nikdar ni bilo slabo kot po premočni kavi ali preveč kave (mi srce začne razbijati).


lahko komot piješ, seveda v zmernih količinah.




blue sky -> RE: Zeleni čaj in nosečnost (21.11.2007 7:55:52)

Sama kave ne pijem, ampak zeleni čaj z mlekom. Med nosečnostjo sem popila enega na dan, mogoče kdaj 2 skodelici dnevno. Pravijo, da je zeleni čaj itak fajn piti, zato ni panike, da bi bilo potem kaj narobe.




tasyo -> RE: Zeleni čaj in nosečnost (21.11.2007 7:59:10)

Mislim, da ni nobenega problema, da ga lahko mirne duše piješ. Jaz sem se ga sicer v zgodnji nosečnosti izogibala, ker me je zapiral, sicer pa bi ga normalno pila. Uživaj!




Stran: [1]