|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ČIŠČA IN HEMEROIDI
25.12.2004 21:43:50   
zdenka17
Zdaj je že 16 mesecev odkar sem rodila, pa se mi še vedno ni ščistilo, izcedek ni krvav ampak svetlo rumen. Bila sem že pri zdravnici pa je rekla, da ni vnetje in da se bo ščistilo, ko se pač bo. Ker sem želela izgubiti še trebuh, sem delala trebušnjake in dobila še hemeroid. Sploh ne vem, kako naj si pomagam. V lekarni sem kupila kremo moduleks pa nič ne pomaga. Ali mi lahko katera pomaga saj sem že čist obupala.





Pozdrav, pa SREČNO V LETU 2005
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ČIŠČA IN HEMEROIDI
26.12.2004 6:08:00   
puri
Za hemeroide je dobro ognjičevo mazilo!

lp:kuza:

(odgovor članu zdenka17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ČIŠČA IN HEMEROIDI
26.12.2004 10:16:55   
Lunca1
Pa tuširaj hemeroid z mrzlo vodo.

Lp Lunca

(odgovor članu zdenka17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ČIŠČA IN HEMEROIDI
26.12.2004 10:36:14   
zdenka17
Mojo hčerko sem malo postarala, no kar veliko, saj je stara 16 tednov, tako, da vidim, da mi preračunavanje ravno ne gre.
Hvala vama za pomoč. Za ognjičevo mazilo pa še nisem slišala, bom probala.
Čao!

(odgovor članu zdenka17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ČIŠČA IN HEMEROIDI
26.12.2004 14:26:29   
African queen
Hojla,
Kaj pa svečke Modulex,si probala?Meni so pomagale.

(odgovor članu zdenka17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ČIŠČA IN HEMEROIDI
27.12.2004 20:26:49   
Pia73
Jaz sem imela po porodu zunanje in notranje hemeroide,.. Notranje so mi pozdravili tako, da mi na njih dajali gumice. To nič ne boli je pa neprijetno,..

Za zunanje pa je veliko možnosti: modolex tudi meni ni nič pomagal, ostale možnosti pa so: tuširanje s hladno vodo, led, med, šentjanževo olje; meni pa še zdaj, ko imam občasne probleme najbolj pomaga krema, ki se kupi samo v Avstriji in sicer Hadensa, je zelo poceni in enkratna!!!

LP Pia73

(odgovor članu zdenka17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ČIŠČA IN HEMEROIDI
14.8.2018 15:25:44   
primacare
EKOLOŠKO KONOPLJINO MAZILO S SIVKO ALI OGNJIČEM

Pa ga imamo, dolgo pričakovano, najbolj iskano mazilo na svetu!

Sestavine:
• posušeni konopljini cvetovi;
• posušeni cvetovi sivke ali ognjiča
• bio kokosovo olje;
• bio čebelji vosek;
• bio konopljino olje;
• koncentrirana konopljina smola


Uporaba mazila
Mazilo je namenjeno predvsem lajšanju simptomov povezani s kožnimi boleznimi, uporabljamo pa ga lahko tudi za druge bolezni, kot so bolezni dihalnih poti, krvno-žilnega sistema in poškodbe mišic.
Kožne bolezni:
Luskavica, atopični Dermatitis, prhljaj, ogrci, kurja očesa, izpuščaji in alergije, Herpes, razpokane ustnice, Hemeroidi, glivice na nohtih, kožne rane, vreznine, opekline in bakterijske okužbe.
Uporaba: Vsaj 2x dnevno; zjutraj in zvečer, po potrebi več
Bolezni mišic, sklepov in kosti:
Tortikolis, bolečine v križu, bolečine v mišicah, menstrualni krči, zvini, nategi in zlomi.
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni krvno-žilnega sistema:
Flebitis, razjedanje žil, krčne žile
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni dihalnih poti:
Bronhitis, Astmatične bolezni, Kronično vnetje grla (mažete na predelu pljuč in grla)
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer





< Sporočilo je popravil Michonne RR -- 29.8.2018 10:18:23 >

(odgovor članu zdenka17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?